Twitter iOS Sürümü için Veri Tasarruf Modu Yenilendi

0
122
Twitter

Sosyal medya uygulamalarının iOS sürümleri için bir bir güncelleme haberleri geliyor. İlk olarak YouTube tarafından bir güncelleme haberi yapılmış ve YouTube yeni iPhone modelleri için HDR desteğini kazanmıştı. Hemen sonrasında ise Instagram tarafından bir güncelleme yayınlanmıştı. Instagram için yayınlanan yeni güncellemede çok önemli yenilikleri kullanıma aldı. iPhone Xs Max ve iPhone XR modeli için yayınlanan yeni güncelleme hem ekran çözünürlüğü için bir düzenleme getirmiş hem de daha fazla içerik görüntülenmesini sağlamıştı. Şimdi ise Twitter iOS sürümü için bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme veri kullanımı için yayınlanmış olan bir güncelleme.

Twitter iOS Daha Az Veri Kullanacak

Veri tasarrufu modu olarak öne çıkan yeni mod, tek tuşla veri düzenlemesini yapmanıza izin verecek. Artık bunlar için tek tek düzenleme yapmaya gerek yok. Yeni modla beraber kullanım çok kolaylaştırılacak. Tek yapılması gereken veri kullanımı bölümü altında yer alan veri tasarrufu modunu ayarlamanız olacak.

Twitter

Videoların otomatik oynatılmasını engelleme, görsellerin çözünürlük değerinin düşürülmesi ve sayfaların tam olarak yüklenmemesi gibi düzenlemeler yapılacak ve bu düzenlemeler ver harcamasını en aza indirmiş olacak. 7.33 sürümüyle beraber kullanıma girecek olan tek yenilik bu değil.

Bunun dışında Twitter iOS için grup kontrolleri için daha gelişmiş araçlar sunuluyor. Belli iyileştirmeler ve grup mesajları için ek kontroller gibi artılarla beraber, çok daha kullanışlı hale gelen uygulama için güncellemeler dağıtıma da çıkmış durumda. Twitter sürümünü 7.33 serisine çıkarmanız durumunda yeni özellikleri kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS 12.1 beta 2 Yayınlandı! Değişiklikler Neler?

İLGİLİ HABER:  App Store'da Günün Ücretsizi, Remote Mouse

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?