Twich masaüstü uygulamasını yayınlayacak

0
31
Twitch masa üstü uygulaması

Oyun canlı yayın platformu Twitch Windows ve Mac için yeni masaüstü uygulamasını yayınlayacağını bugün açıkladı.

Ünlü canlı yayın servisinden beklediğiniz tüm özellikleri (bunların içinde ses ve video arama servisi de var), bu ayın sonunda çıkacak yeni Twitch  masaüstü uygulama sürümünde bulabileceksiniz.

 

Twitch zaten bir web tarayıcı üzerinde başarılı bir şekilde çalışıyor ama birçok uzman dedicated uygulama üzerinde daha iyi performans elde edilebileceğini ifade ediyor.  Uygulama üzerinde Twitch’in tüm özellikleri kullanılabilecek. Bu özellikler;
Ses ve video iletişimi, ekran paylaşımı, topluluk sunucuları ve moderatör araçları olarak adlandırılabilir.  Twitch uygulamasının yeni isminin ise Curse App olacağı da gelen bilgiler arasında.  Curse uygulaması içerisinde sosyal paylaşımların da önemli yer tutacağı, özel sohbet, aktivite paylaşımı (arkadaşların ne izliyor gibi…) olacağı da ifade ediliyor.
Twitch uygulaması tüm bunlara ek olarak, şirketin yeni hedeflediği sektör olarak oyun satışları ile Steam’e rakip olabilmesi için yeni bir atılım olarak görülüyor.

 

Twitch masaüstü uygulaması bu baharda kullanıcıları ile buluşacak.  Betası ise 16 Martta yayınlanacak.

Bu çabaların sonucu olarak oyun severlerin sitede daha fazla zaman geçireceği ve oyun içerikleri üretiminin daha da artacağı da beklentiler arasında.

Twitch ekibinden gelen twitter açıklaması aşağıdaki gibi:

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?