Türkiye’nin Yerli ilk Rent a Car Karşılaştırma Sistemi

0
137

Türkiye’nin ilk yerli rent a car karşılaştırma sitesi olan 24 saat rezervasyon sitesi, ucuz ve güvenilir araç kiralama hizmeti almak isteyenlerin uğrak yeri. Birçok kullanıcı tarafından bir broker firması gibi algılanmasına rağmen, aslında tamamen farklı bir hizmet konseptine sahip. Kurumsal firmaların web sitelerindeki fiyatları karşılaştırarak kullanıcılarına sıralamakta ve kullanıcılarının araç kiralama firmasının web sitesine gitmesine yardımcı olmaktadır. 24 Saat Rezervasyon sisitemi mobil uyumlu …… web adresinin yanında uygulamalarıyla’da kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Android telefona sahip kullanıcılar ……. adresinden indirerek kolaylıkla uygulamasını kendi cep telefonlarından kullanabilirler. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanlardan araç kiralamak isteyenler için anlık kampanyaları sunan uygulama son derece hızlı çalışmakta. Uygulamanın küçük boyutta olması ise bir diğer avantaj.

Iphone kullanıcıları da unutulmamış ve IOS işletim sistemi için …….. adresinden uygulama hizmet sunulmuştur. Her geçen gün artan uygulama indirme sayısıyla dikkatleri üzerine çeken 24 saat rezervasyon sistemi şuan Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve havaalanlarında hizmet sunmaktadır.

Site içeriği olarak “İşimiz Sadece Karşılaştırma” sloganıyla hizmet vermesi, kullanıcılara ayrıca güven vermekte. Kullanımı için herhangi bir üyelik veya kredi kartı bilgisi istemeyen sistem, şuan Türkiye’nin kurumsal rent a car firmalarıyla hizmetine devam etmekte. XML destekli ve portal yapılı web siteleriyle uyumlu çalışması nedeniyle, veriler anlık olarak çekilme bu durum kullanıcılara gerçek ve doğru verilere ulaşmaları konusunda avantaj sağlamaktadır.

İleri ki dönemlerde daha fazla rent a car firmasını içinde barındırmayı hedefleyen 24 saat rezervasyon sitesi şimdiden yüzlerce araç seçeneğiyle kullanıcılarının beğenisini kazanmış gibi görünüyor.

Sponsorlu İçerik

İLGİLİ HABER:  İşe Giriş / Periyodik Sağlık Raporu nedir?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?