Tüm iPhone Modellerinde Kullanılabilecek iPhone Xs Duvar Kağıtları

0
1027

iPhone Xs, Xs Max ve iPhone Xr modellerini merakla bekliyoruz. Yeni akıllı telefonlar henüz ülkemizde bulunmuyor. Telefonların satışlarının ne zaman başlayacağı konusunda da kesin bilgi elde etmek mümkün olmadı. Buna karşın yeni iPhone akıllı telefonların dünyasına yavaştan adım atmakta mümkün. İşe yeni modeller için sunulan duvar kağıtlarından başlamak mümkün. Bu yazımızda sizlere iPhone Xs, iPhone Xs Max ve Xr duvar kağıtlarını sunacağız. Duvar kağıtlarını eski iPhone modellerinde de kullanılabileceğini ekleyelim.

iPhone Xs Serisi ve Xr Duvar Kağıtları

İlk duvar kağıtları paylaşımlarında iPhone Xs modellerini ele alacağız. iPhone Xs modelleri sonrasında ortaya çıkan duvar kağıtlarının hemen sonrasında Xr modelleri için paylaşılan duvar kağıtlarına yer vereceğiz. Her iki duvar kağıdı serisine de galeri içerisinden ulaşabilirsiniz.

iPhone XR Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarına galeri üzerinden ulaşabileceğinizi bir kez daha hatırlatalım. Duvar kağıdı için istekleriniz olursa, yine yorum bölümlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Duvar kağıtlarını indirmek için galeri içerisinde yer alan resme tıklayıp, görsellerin tam boyutunu açmanız gerekiyor. Ardından görselleri indirmeniz yeterli olacaktır.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?