Transcend JetDrive Go 300S’nin İncelemesi

Apple ve iOS ile alakalı önemli gelişmelerden biriyle daha sizlerleyiz.

Transcend firmasının geliştirdiği iOS destekli harici hafıza çözümü JetDrive Go 300S’nin incelemesi sizlerle.

Transcend firmasının iPad, iPod ve tabi ki iPhone’lar için ürettiği  JetDrive Go 300S, cihazında depolama sorunu yaşayanlar için ideal seçenek. Estetik tasarımı ile de dikkatleri üzerine toplayan JetDrive Go 300S’in sundukları yazımızda.

Transcend JetDrive Go 300S’in Fiyatı

32, 64 ile 128 GB şeklinde 3 farklı depolama seçeneği bulunan cihazın henüz ülkemizde resmi satış fiyatı bulunmamakta. 32 GB’lık modelin yurt dışı fiyatı ise 45 dolar civarında.

 

Transcend JetDrive Go 300S’nin Özellikleri

Gayet şık bir tasarıma sahip Transcend JetDrive Go 300S’nin dış yapı malzemesi metal. Cihazın kalınlığı 7,8 mm. Ağırlığı ise sadece 8 gram olan JetDrive Go 300S, taşıma açısından gayet iyi bir model. Malzeme kalitesi üst düzey olan cihazın siyah gri olmak üzere iki renk seçeneği var.

USB ve Lightning olmak üzere iki çeşit çıkışla üretilen Transcend JetDrive Go 300S, hız konusunda çok iddialı bir USB bellek. iPad ve iPhone’a bağlanabilmesi de onu rakiplerinden ayıran özellik.

Yazılım desteği sayesinde iOS cihazlara bağlanma ve dosya aktarımı yapma imkanı olan Transcend JetDrive Go 300S’nin JetDrive Go uygulamasıyla da ayrı bir yetenek kazandığını söylemek mümkün. Kolayca yedekleme yapabilen cihaz, piyasanın oldukça başarılı iOS uyumlu harici belleklerden.

İLGİLİ HABER:  Apple 5G Sunny Peak Çiplerini İptal Etti

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?