Traffic Racer’in Yapımcısından Müthiş Oyun Traffic Rider

0
756

iPhone ve iPad için bu güzellikte grafiklere sahip bir oyunun Türk yapımcı tarafından hazırlanmış olması açıkçası Apple Uzmanı olarak bizi gururlandırıyor. Önceleri Traffic Racer oyunu ile büyük ses getirmeyi başaran oyunun üreticisi Soner Kara şimdilerde ise yeni oyunu Traffic Racer ile daha yüksek bir başarıyı hedefliyor diyebiliriz.

iPhone ve iPad cihazlarınızdan App Store’a giriş yaptığınızda En İyi Yeni Oyunlar başlığı altında ilk sırada Traffic Rider‘i görmeniz mümkün. Hem bu kadar kaliteli grafiklere sahip olan oyunun App Store’da ücretsiz olarak indirilebiliyor olması ise bizi bir kez daha şaşırttı diyebiliriz.

IMG_2568

iPhone Oyunu Traffic Rider Nasıl ?

Oyun toplamda 205 MB yer kaplıyor, ki bu gayet az bir alan diyebiliriz. Apple Uzmanı olarak oyunu iPhone 6S 16GB modelinde test etme fırsatı bulduk. Aslında sırf test etme amaçlı olarak oyunu indirip cihaza kurduk ama bir süre sonra oyunu bırakamadığımı fark ettim 🙂

Traffic Rider‘da oyuna başlama ekranında birçok seçenek sizi bekliyor. Dilerseniz Kariyer modunda başlayıp, bölüm bölüm ilerleyerek daha iyi motorlar satın alabilirsiniz ya da motorunuzu güçlendirebilirsiniz. Kariyer modunda oynamak istemeyenler için ise Serbest Sürüş ve Süresiz sürüş modlarını bulabilirsiniz.

IMG_2573

Oyunda 20’den fazla motor seçeneği bulunuyor ve her motor için farklı farklı iyileştirmeler yapıyorsunuz. Kariyer modunda kazandığınız paralarla motorunuzu güçlendirebiliyor, frenlerini daha iyi hale getirebiliyorsunuz.

Traffic Rider Nasıl Oynanır ?

Oyunda sizden beklenen şey 100 KM’nin üzerine çıkmanız ve trafikte seyir halinde olan otomobillere makas atarak puan toplamanız. En çok puanı toplamak için ise karşı şeritten üzerinize doğru gelen araçlara makas atmanız gerekiyor ! Aksiyon ve heyecanın bir an bile azalmadığı oyunu, yeni bir oyun arayan tüm iPhone kullanıcılarına şiddetle tavsiye ediyoruz.

İLGİLİ HABER:  Bim'den orijinal olmayan aksesuar satışı iddiasına yanıt geldi

Traffic Rider oyununu indirmek için tıklayınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?