23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde de tek olma özelliği sayesinde en anlamlı günlerden biri olarak değerlendiriliyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu anlamlı gün dünya devi markaların bile dikkatlerini çekmeyi başardı. Her sene düzenlenen birbirinden güzel etkinliklere bu sene teknoloji devi Apple da katıldı. İlk olarak iPhone ile çekildi kampanyasına dahil olarak çocukların çekmiş olduğu videoları ve fotoğrafları paylaşan Apple Türkiye tarafından daha sonra 23 Nisan’a özel çalışmalar yapıldığı açıklanmıştı. Yapılan çalışmalarda çocuklarla beraber 30 binin üzerinde özel fotoğrafın çekildiği belirtilmişti.

Tim Cook 23 Nisan Mesajı

14 Nisan’dan beridir yaptığı paylaşımlarla 23 Nisan’a özel çalışmalarını ortaya koyan Apple’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’na kısa bir süre kala paylaşımlarına devam etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bununla beraber Apple’ın lideri olarak gösterilen dünyaca ünlü isim Tim Cook tarafından da bu özel gün için anlamlı bir paylaşım geldi.

Tim Cook 23 Nisan açıklaması

Apple’ın CEO’su Tim Cook tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımla beraber ünlü isim 23 Nisan’ı kutladı ve özel bir çalışma yaptıklarını duyurdu. Ünlü isim yaptığı paylaşımda “Türkiye’de Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı genç yeteneklerin çektiği müthiş fotoğraflarla kutluyoruz.” İfadelerini kullandı. Tamamı Türkçe olarak yapılan bu paylaşım Apple’ın ve Tim Cook’un büyük oranda beğeni kazanmasını sağladı.

Apple’ın Paylaşımları Devam Edecek

Tüm bunlarla beraber özel bir çalışma yaptığı da açıklanan markanın şimdiye kadar yaptığı paylaşımların ise devam edeceği belirtildi. Apple tarafından yapılan açıklamada daha yeni paylaşımlar yapılacağı ve 23 Nisan için yapılan özel çalışmaların ortaya çıkacağı belirtildi. Yeni paylaşımlarda nasıl değişiklikler yer alacak?

Yine çocuklar tarafından çekilen videolar ve fotoğraflar mı paylaşılacak? Henüz bu konuda bir açıklama yok. Fakat baştan beridir 23 Nisan için özel hazırlanmış paylaşımların yapıldığını düşünecek olursak 23 Nisan günüde markanın bir sürpriz yapması beklenebilir. Belki de Apple’ın özel indirimlerini görebiliriz.

İLGİLİ HABER:  Apple Geliştiriciler İçin Özel WWDC 2017 Videoları Yayınlıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?