The Rock x Siri Dominate The Day Macerası Devam Ediyor

0
45

Apple’ın reklam çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Aslında Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının etkinliğinden önce iPhone 7 modelleri için yeni bir reklam kampanyası yapmayacağı düşünülüyordu. Daha önce yapılan kısa film çalışmaları ve arşiv reklam filmi çalışmalarının son olacağı düşünülüyor. Fakat her ne kadar büyük reklam projeleri için son beklentisi olmuş olsa da The Rock x Siri Dominate The Day çalışmasıyla beraber doğrudan iPhone 7 modelleri olmasa da iPhone 7 modellerinin de yer aldığı Siri reklamları paylaşıldı. Siri ile yapılabilecekleri ortaya koyan yeni reklam filmleriyle beraber tekrar ses getiren markanın, şimdiyse devam serileri üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

The Rock x Siri Dominate The Day Yeni Filmleri Geliyor

Ünlü oyuncu Dwayne Johnson ile Apple’ın ortaklığıyla beraber ortaya çıkan yeni reklam filmlerinin ilkinde 3 dakikalık bir video paylaşılmış ve reklam bir hayli ses getirmişti. Çok konuşulan yeni reklam filminin devam edip etmeyeceği konusunda ise bir açıklama yapılmamıştı. Şimdi ise merakla beklenen çalışmanın devam edeceği ortaya çıktı. Yine Apple’ın kanalları üzerinden paylaşılan videolarla beraber The Rock x Siri Dominate The Day serisinin devam edeceği de vurgulanmış oldu. Yayınlanan yeni kısa videolarda yeni çalışmaların gelebileceğini de bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

The Rock x Siri Dominate The Day yeni versiyonlarının ise önümüzdeki hafta içerisinde gelebileceği belirtiliyor. Yeni çalışmanın ne kadar uzunlukta olacağı ve yine Siri’nin maceralarının mı konu edinileceği henüz bilinmiyor. Sadece yeni videolar gösteriyor ki Apple tek seri ile bu işi bitirmeyecek. 16 saniyelik olarak yayınlanan iki yeni videonun ilk filmden de sahneler içerdiğini hatırlatalım. Yani henüz yeni filmlerin detayları tam anlamıyla netlik kazanmış değil.

İlginizi Çekebilir: Google Earth iOS Sürümü Yeni Bir Güncelleme Aldı

İLGİLİ HABER:  Apple HomePod için Yeni Kısa Film Yayınladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?