The Rock x Siri Dominate The Day Filmi Bugün Geliyor

0
103

Apple’ın reklam projeleri epey bir değişim göstermeye başladı. Aslında her dönem bulunduğu zaman göre oldukça farklı, ilgi çekici reklam projeleri hazırlamış olsa da Apple’ın son dönemde reklam filmleri konusunda bambaşka bir yere geldiğini de söylemek gerekiyor. Son olarak iPhone 8 akıllı telefonlarının kamera özelliklerini öne çıkarmak adına yapılan reklam filmleri ve hatta kısa filmlerle beraber bu değişimi daha net bir şekilde görmüştük. iPhone 8 kamera özelliklerini öne çıkarmak için paylaşılan son kısa film serisinden sonra şimdide doğrudan Apple’ın reklam amaçlı hazırladığı yeni bir film ortaya çıktı.

Dwayne Johnson Başrolde Oynayacak

Apple ile dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson ile yapılan anlaşma sonrasında ortaya çıkan yeni proje hem Apple için hem de akıllı telefon dünyası için bir ilke imza atmış olacak. Dwayne Johnson filmin başrol oyuncusu olacak. Ünlü ismin film boyunca partneriyse Apple’ın sanal asistanı Siri olacak. Henüz hikayesini tam olarak bilmesek de The Rock x Siri Dominate The Day adıyla gelecek olan filmin Siri ile Dwayne Johnson’un maceralarını ele alması bekleniyor.

The Rock x Siri Dominate The Day

Film boyunca aksiyon dolu bir hikayenin konu edinileceği ise The Rock x Siri Dominate The Day filminin afişinde de doğrudan gözüküyor. Şimdiden oldukça ilgi toplayan The Rock x Siri Dominate The Day filminin tamamen reklam projesi olduğunu söyleyelim. Yani filmin gerçek bir film uzunluğunda mı yoksa kısa film olarak mı sunulacağı konusunda da henüz yeterli bilgimiz yok. Tek bildiğimiz The Rock x Siri Dominate The Day filminin bugün içerisinde Youtube üzerinden Apple kanalından canlı olarak yayınlanacağı.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch 3 Akıllı Saatleri için Yeni Bilgiler

İLGİLİ HABER:  iOS 10 ile Birlikte Evinizi Yönetebileceksiniz

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?