Tesla Model 3 Test Sürüşlerine Çıkmaya Başladı

  0
  34
  Tesla Model 3
  Tesla Model 3 test sürüşüne mi çıktı?

  Sürücüsüz araç teknolojileri üzerinde ilk çalışmaları yapan firmalardan biri olarak bilinen Tesla beklenen sürücüsüz otomobil teknolojilerini henüz ortaya koymuş değil. Markanın bu konuda bekleneni bir türlü verememesine karşın bu alanda beklentilere en çok yaklaşan firmalardan biri olması da yine Tesla’dan beklentileri arttırmakta. Marka son olarak ise Tesla Model 3 araçlarının hazırlıkları ile gündeme geliyor. Bu kez araçların test sürüşünde görüntülendiği belirtiliyor.

  Markanın hem sürücüsüz otomobil teknolojilerinde hem de daha yüksek otonom teknolojilere sahip olan araç serisi olacağı belirtilen yeni Tesla Model 3 araçlarının özelliklerinin neler olacağı da merakla bekleniyor. Son olarak Model 2 serisinde beklenen ilgiyi görmüş olan markanın Tesla Model 3 ise belli başlı hazırlıkları da tamamladığı ortaya çıkan son gelişmeler arasında.

  Tesla Model 3 Test Sürüşlerinde

  Markanın en uygun fiyatlarla satılacak olan modelleri olarak gösterilen Tesla Model 3 araçlarının tam olarak ne gibi sistemlere sahip olacağı ve markanın bu alanda ne gibi bir yenilikler sunacağı konusunda henüz netlik kazanmış açıklamalar ise bulunmuyor. Sadece araçların daha uygun fiyatlı ve daha sağlan bir otomatik sisteme sahip olacağını biliyoruz.

  Tesla Model 3
  Tesla Model 3 test sürüşünde

  Fakat aslında Tesla’nın yeni model için düşüncelerden biraz daha ilerde olduğu da ortaya çıktı. Tesla Model 3 için son gelen bilgilere göre marka test sürüşlerine başladı. Henüz otomobil devi bu konuda bir açıklama yapmış değil ama yeni araçların test sürüşlerine çıktığı bir kullanıcının Instagram hesabından paylaştığı video ile ortaya çıktı. Paylaşılan videoda Model 3 olduğu iddia edilen araçların test sürüşüne çıktığı gözleniyor.

  Test sürüşlerinin başarılı bir şekilde tamamlandığı gözlenen video da araçların Hyperloop pisti yakanlarında sürüldüğü de dikkat çeken bir başka detay. Video için henüz Tesla cephesinden bir açıklama yapılmamış olması araçların gerçekten test sürüşüne çıkış çıkmadığının doğrulanmasını engelliyor. Fakat kesin olan bir durum var test sürüşlerine çıkmışsa eğer yeni serinin üretimi belirtilen tarihlere yani yaz aylarına yetişecek.

  YORUMLAR

  Lütfen yorumunuzu girin:
  İsminiz nedir?