Elektrikli otomobil devi Tesla’nın sosyal medyayı çok aktif kullanan markalar arasında olduğunu biliyor musunuz? Marka sosyal platformlardan güzel reklam çalışmaları yapıyor ve araçların tanıtımı gelmeden yeni araçları için meraklı bir kullanıcı kitlesi oluşturmuş oluyor. Bu sefer yapılan çalışma ise tam bir reklam çalışması değil.

Bu kez markanın Twitter hesaplarının birinden, özenle hazırlanılmış olan duvar kağıtları yayınlandı. Akıllı telefonlar için yayınlanan duvar kağıtları, kullanıcıları Tesla dünyasına çekiyor.

Akıllı Telefonlar için Yeni Tesla Duvar Kağıtları

Elektrikli araçlarının dış tasarımını ortaya koyan bir duvar kağıdı, araç içerisindeki dev multimedya ekranının resmedildiği bir duvar kağıdı ve markanın araçlarını dışarıdan gösteren özel duvar kağıtları hazırlanmış durumda.

Tabii ki bunu bir reklam çalışması olarak görebilirsiniz ama mor mavi renkleri üzerine kurulu olan duvar kağıtlarının genel olarak şık durduğu da bir gerçek. Böyle bakıldığında akıllı telefonlarında yeni Tesla duvar kağıtlarını kullanmak için çok kullanıcı olacaktır.

Biz duvar kağıtları için sıkıştırılmış olan resimleri ekleyeceğiz. Fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olduğu için boyutları da yüksek. Eğer duvar kağıtlarının orijinal haline ulaşmak isterseniz bunun için Tesla China Twitter hesabından yapılan paylaşımı da aşağı ekliyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?