Telefonunuz İçin En İyi USB 3.0 Hızlı Araç Şarj Cihazları

0
707
usb arac sarj cihazlari

Hareket halindeyken telefonunuzu veya tabletinizi şarj etmek için birçok seçenek vardır. Bu yazıda en iyi USB araç şarj cihazlarına yer verdik.

Bu küçük cihazlar birbirinden çok farklı değiller. Bazılarında bir gösterge ışığı var, bazılarında ışıklandırılmış bağlantı noktaları var. Bazılarında destekleyen aygıtlar için Hızlı Şarj özelliği var, bazıları ise bunu yapamıyor. Ancak hepsinin ortak özelliği, iki adet USB bağlantı noktasına sahip olmaları.

Spigen Hızlı Araç Şarj Cihazı Çift Giriş USB 3.0
Spigen 36W Quick Charge 3.0 arac sarj cihazi

Spigen’s Quick Charge 3.0 uygun fiyatlıdır, USB 3.0 üzerinden Hızlı Şarj sunar ve minimal bir tasarıma sahiptir.

Android ve Apple akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere USB ile çalışan tüm cihazlarla uyumludur. LED Işıklara Sahip Çift Bağlantı Noktalı Araç Şarj Aleti (QC3.0 + 5V / 2.4A), iki cihazı aynı anda yüksek verimli hızda şarj edebilir. Aşırı akım, aşırı şarj ve kısa devre korumalıdır. Hızlı Şarj özelliği olmayan cihazlar için standart şarj sağlar; QC3.0, USB Type-A, USB Micro, USB Type-C ve tescilli konektörler ile kullanılabilir. Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 geleneksel şarja göre 4 kat, Hızlı Şarj 1.0’a göre iki kat ve Hızlı Şarj 2.0 teknolojisine göre %38 daha hızlı şarj eder.

RAVPower 24W 4.8A Metal Dual Araç Şarj CihazıRAVPower 24W 4.8A Metal Dual arac sarj cihazi

Bulabileceğiniz en uygun fiyatlı şarj cihazı olan RAVPower 24W Çift USB araç şarj cihazı, minyon tasarımıyla göze batmıyor.

Küçük ve süper ince: Araç şarj cihazı çok küçük bir boyuta sahiptir (6 x 2.4 x 2.4 cm).

Alüminyum alaşım: 23g ağırlığa sahip alüminyum kaplı araç şarj aleti.

Özel iSmart şarj teknolojisi: iSmart teknolojisi doğru giriş akımı ile elektronik cihazlarınızı şarj edebilir ve şarj hızını maksimize edebilir.

Maksimum uyumluluk: Bir tablet ve bir akıllı telefonu aynı anda iki adet 2.4A şarj portu ile şarj edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  AirPods 2 Sesleri Gelmeye Başladı

ANKER PowerDrive Speed 2 QuickCharge 3.0 Araç Hızlı Şarj CihazıANKER PowerDrive Speed 2

Daha Hızlı Şarj: Hızlı Şarj 3.0 cihazları sadece 35 dakika içinde % 80’e kadar şarj eder. PowerIQ ve VoltageBoost, hızlı şarj özelliği olmayan tüm cihazlara daha hızlı şarj sağlar.

Üstün Tasarım: Ultra kompakt yapı, ikiz USB bağlantı noktası, soft LED ışık ve karbon fiber örgü maksimum kolaylık ve şık bir görünüm sağlar.

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin En İyi Aksesuarlar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?