İstanbul iPhone teknik servisi (iPad, iPod, MacBook)

İstanbul Apple teknik servisi sayfamıza hoşgeldiniz. iPhone’unuz bozulduysa yapmanız gereken iyi bir İstanbul iPhone servisi bulmaktır. Tabii sadece iPhone değil; iPad, Mac, MacBook ve diğer tüm Apple ürünleri hakkında sizlere teknik servis önerisi yapacağız.

Ekranım kırıldı!!!

iPhone Teknik Servisimizde bütün iPhone sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ürününüzde darbe sonrasında oluşan dokunmatik çatlama ve kırılmalarında, ekran kırılma ve çatlamalarında ekran değişimlerini gün içerisinde servis yoğunluğuna bağlı olarak 15 – 60 dk. arasında teslim ediyoruz. Bu tip darbe sonrasında oluşan sorunlar için dilerseniz teknik servisimiz de ürününüzün sadece ekran değişimi ile kalmayıp darbe sonrasında oluşabilecek arızaları da önlemek amacı ile yine gün içerisinde alabileceğiniz detaylı bir arıza tespitini ÜCRETSİZ olarak talep edebilirsiniz. Arıza tespit sonrasında cihazınız uzman Teknikerimiz tarafından yazılım, donanım ve anakart detaylı incelendikten sonra oluşabilecek sorunlar hakkında bilgilendirilirsiniz.

Servisimiz de Orjinal ve 3A Kalite (Orjinal’e birebir) yedek parça kullanılmaktadır. iPhone kullanıcıları kullanım ile ilgili tüm sorunlarında bile servisimizden son kullanıcı odaklı destek alabilir.  iPhone Teknik Servis, App Store’ da uygulama (application) kaynaklı oluşan uygulamaya girmiyor, tıklayınca geri atıyor, uygulama çalışmıyor, uygulama güncellenmiyor sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.

Kullanıcılar genelde şarj arızalarında şikayetçi olur ve arızalar; iPhone’ um şarj olmuyor, iPhone şarj oluyor gösteriyor dolmuyor, iPhone şarjı çabuk bitiyor gibi şikayetler bildiriyor ve sorun genelde batarya değişimi ile çözülüyor. Servisimizde batarya değişimi 30 dk. içerisinde yapılmaktadır. Batarya da yine Orijinal Yedek Parça ile değişimi yapılmaktadır. İşlem sonrasında cihazınızı eski verimliliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone’ larda oluşan şarj – batarya sorunu ciddi sorunlara yol açabileceğinden bu tip arızalarda cihazınızı aktif kullanıma bağlı olarak nasıl kullandığınızı servisimizde belirtirseniz sorun farklı durumlara yol açabileceğinden servisimiz buna göre müdahele edecek ve nokta atışı size kesin çözüm sunacaktır. iPhone şebeke arızalarında sim kart görmüyor, simkart görüyor ama çekmiyor, az çekiyor, iPhone aranıyor sorunu, iPhone servis yok sorunu, iPhone aranıyor sorunu gibi şebeke arızalarında cihazınız aktif şebeke testlerine tutularak şebeke sorunlarınız giderilmektedir.

AppleUzmani.net iPhone ekran değişiminde Kadıköy Cep Dünyası’nı tavsiye ediyor. Kadıköy Cep Dünyası yılların verdiği deneyimle iPhone ekran değişimini maksimum 30 – 40 dakikada sorunsuz gerçekleştiriyor. Üstelik yaptığı tamire 6 ay garanti veriyor. Tüm yapılan işlemleri siz görebiliyorsunuz. İşlem sonunda da size kaliteli bir ekran koruyucu hediye ediyorlar.

Kadıköy Cep Dünyasının ekran değişim fiyatları şu şekilde:

 

Kadıköy Cep Dünyası pil/batarya değişimlerini de yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla yapıyor.

 

 Kadıköy Cep Dünyası
Osmanağa Mah. Söğütlü Çeşme Sk.
Nal Sk. No: 9
Kadıköy İstanbul, 34714


 +90 552 356 7272


 acilceptamiri@gmail.com


www.acilekrandegisimi.com

 

iPhone suya düştü ne yapmalıyım?

Hiç üzülmeyin!!!

Kurumasını beklemeden, şarja takmadan, açılmasını beklemeden, açmak için uğraşmadan kısacası zaman kaybetmeden cihazınızı servis noktamıza bir an önce ulaştırın. Çünkü dökülen sıvı üzerinde kaldıkça oksitlenme yapacağından çürümelere yol açar ve hiçbir şekilde açılmamasına sebep olur. Cihazınız servisimize ulaştığında bir an önce üzerindeki enerji kesilerek anakartı sökülür ve sıvı temizleme makinesinde yaklaşık 30 – 40 dk. anakart temizlenir ve açılması için gerekli müdahaleler yapılır. Sıvı temaslı cihazlarda bekleme süresine bağlı olarak %80 sonuç alıyor ve cihazınızı kurtarıyoruz.

Servisimizde diplomalı ve sertifikalı Teknikerimiz tarafından anakart kaynaklı sorunlarınıza da çözüm sunulmaktadır. Anakart da oluşan şarj, şebeke, ses, görüntü v.s. sorunlarına da cihaz durumuna bağlı olarak tamir yapılmaktadır.

Servisimiz değişen parçalara 3 – 12 ay parça garantisi vermektedir. VK BİLİŞİM son kullanıcı ve kurumsal çözüm ortağı olarak da hizmet vermektedir.

Eğitimli Teknik Personel ile garantili ve temiz işçilik sunuyoruz. Telefonunuzun en teknik cihazlar ile hatasız ve garantili onarımı için servisimizden destek alabilirsiniz.

 

Apple Yetkili servis mi yoksa Apple özel teknik servis mi?

Apple ürününüzü servise vermeden önce, yetkili servisle, özel Apple teknik servisleri arasındaki farkları bilmeniz gerekmekte. Kolay anlaşılması için bazı konuları madde madde aşağıda sıraladık:

Apple ürününüz arızalandıysa 2 seçeneğiniz var: Apple yetkili servisleri – Apple özel teknik servisleri

#1 Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve devam etmesini istiyorsanız Apple yetkili servislerine cihazınızı teslim etmelisiniz. Çünkü yetkili olmayan özel bir servisin yaptığı müdahale yetkisiz müdahale olarak adlandırılır. Bu da cihazın garanti kapsamının dışında kalmasına neden olur.  iPhone Yetkisiz müdahale başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

#2 Cihazınızda yaşanan sorun garanti kapsamında değilse, özel Apple teknik servislerinde daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Ama cihazınızın tamamen garanti kapsamından çıkacağını unutmayın.

Örneğin aşağıdaki sorunlar garanti kapsamında değildir:

Apple yetkili servislerde ekran değişimi fiyatları aşağıdaki gibi:

Kasım 2018

Not: Garanti kapsamında olan cihazınızı yukarıdaki fiyatlarla tamir ettirirseniz, garanti kapsamınız kaldığı yerden devam edecektir. Sorununuz sadece ekranda ise Apple yetkili servislerinde tamir ettirmenizi tavsiye ederiz. Ama diğer tüm sorunlar, yukarıdaki resimde görülen “Diğer Hasar” kısmındaki fiyatlarla tamir edilmektedir. Bu fiyatlar aynı zamanda cihaz değişimi fiyatlarıdır.

#3  Özel Apple servislerinde her sorun için bir ücret vardır.

#4 Cihazınız suya düştüyse ya Apple yetkili servislerinde yukarıdaki tabloda bulunan diğer hasar ücreti ile cihaz değişimi yaptıracaksınız ya da özel İstanbul Apple teknik servislerinde tamir ettireceksiniz. Burada da karar sizin. Üst modeller için Apple yetkili servisleri mantıklı olabilirken, düşük model iPhone’lar için de İstanbul iPhone özel servisleri mantıklı olabilir.

#5 Garantiniz tamamen bittiyse korkacak birşey yok demektir. Pil değişimi haricindeki tüm işlemleri İstanbul’da bulabileceğiniz kaliteli bir iPhone servisine yaptırabilirsiniz. (2018 sonuna kadar pil değişiminde Apple yetkili servisleri kampanya yapıyor. 129 TL’ye değiştirtebiliyorsunuz. )

İstanbul’da iyi bir Apple / iPhone teknik servisi bulmak

Binlerce lira verdiğiniz bir üründen üst düzeyde konfor beklemek hakkınız. Bunun içinde arıza olması durumunda kaliteli malzeme kullanan ve kaliteli işçilik yapan bir iPhone teknik servisine telefonunuzu teslim etmelisiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var:

  • Apple’dan orijinal parça bulmak zordur. Orijinal malzeme elde etmek için İstanbul’daki bir çok iPhone teknik servisi özel yöntemler kullanıyor.  Anlaşma yapmadan önce kullanılacak malzemenin orijinal mi yoksa eşdeğer mi olduğunu öğrenin. Orijinal olmayan malzemelerin de kaliteli olanı olduğu gibi çok kalitesiz olanları da var. Örneğin; ekran değişimi yaptırırsınız ama yeni ekranınızın dokunmatiği algılamayabilir.
  • Cihazınızın imeisi çok değerlidir. Kolayca çalınabilir. Böyle bir durum olursa, cihazınızı tek bir hat için tanımlatmanız gerekir. Dolayısıyla da artık o cihaz sadece o hat ile çalışacaktır. Bu yüzden güvenilir bir Apple / iPhone teknik servisi bulmanız önemlidir.

İLETİŞİM FORMU: