Teknik Servis

teknik-destek

Soru-Cevap Hizmetimizi Kullandınız mı?

Apple Uzmanı, soru/sorunlarınıza Apple ürünlerini kullanımı tecrübelerine göre çözümler sunmaktadır. Soru ve sorunlarınıza cevap bulmak için destek hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sorunuma Cevap/Çözüm Bulamadım Ne Yapmalıyım?

Elbette ki kimi zaman sunduğumuz çözümler yeterli gelmemektedir. Bu durumlarda Apple Uzmanı teknik servisleri hizmetinizde. Teknik Servis hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilmek için Apple Uzmanı kullanıcısı olmanız yeter.

iPhone/iPad teknik servis ihtiyaçlarınız için;

cep telefonu ve tablet servisi


Sitemizde Apple kullanıcılarının teknik servisler hakkında bilgi alabilmesi için daha önce birkaç yazı yayınlamıştık. Bu yazılardan bazılarına göz atabilirsiniz:

  • Genel olarak Apple ürünleri (iPhone, iPad, Mac ve diğerleri) ile sorun mu yaşıyorsunuz? Apple store iPhone garanti ve cihaz değişimi konumuz için şu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: Apple store iPhone garanti ve cihaz değişimi
  • Sadece Apple ürünleri değil, tüm teknolojik ürünler için geçerli olan tüketici haklarını anlattığımız, “Garantili ürünlerin tamir süresi, onarım ve iade süreci (Cep telefonu ve diğerleri)” konumuz için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: Garantili ürünlerin tamir, onarım ve iade süreci

iPhone’larda en çok rastlanan sorunlar

1- iPhone ekran kırılması: Garanti kapsamında tamiri mümkün değildir. Aşağıdaki tablo size fiyat konusunda yardımcı olmak adına eklendi. Servise göre kısmen değişebilir:

Bakınız:

iPhone ekran fiyatları 2017

Yukarıdaki fiyatları özel servisimizden aldık.

Apple store için 2017 yılında aşağıdaki fiyatlar geçerli:

iPhone ekranınız kırıldıysa şu yazımızı mutlaka okuyunuz: iPhone ekran kırıldı. Ne yapmalıyım?

2- iPhone pil değişimi:

Apple, üretim hatası olmadığı sürece, pil değişimini ücretsiz yapmıyor. Şimdilerde iPhone 6s’lerin bazı serilerinde pil değişimi yapılabiliyor. Bunun haricinde ücretli olarak değişim yapmak her zaman mümkün.

Bakınız:

iPhone pil fiyatları 2017

 

iPhone 6 pil değişimi

iPhone teknik servislerimizde en sık rastladığımız sorunlar içinde 2. sırada pil/batarya problemleri geliyor. Siz de bu problemi yaşıyorsanız öncelikle aşağıdaki yazılarımızı okuyunuz:

3- iPhone’nun suya düşmesi

Apple teknik servislerimizin en çok karşılaştığı sorunlardan 3. sırada ki sorun iPhone’un suya maruz kalması. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda yapmanız gereken bazı acil eylemler var.  Şu yazımızı okuyunuz:

iPhone suya düştü. Ne yapmalıyım?