iPhone Teknik Servis

AppleUzmani.net 2015 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren lider Apple haber sitesidir. AppleUzmani.net, güvenilir ve uzman ekibi ile aynı zamanda iPhone teknik servis hizmeti de vermektedir. iPhone teknik servis hizmetimizde Türkiye’nin en iyi iPhone servislerinden olan Balaban Elektronik ile işbirliği yapmaktayız.

Türkiye Genelinde Apple Teknik Servis Noktalarımız:

 

Binlerce lira vererek aldığınız iPhone telefonlarınızı sahte ürün kullanan, kalitesiz işçilik yapan firmalara emanet etmeyiniz. Apple Uzmanı iPhone teknik servisinde orjinal Apple ekranı ve orjinal Apple iPhone bataryası kullanılmaktadır.

Dikkat!

teknik-destek

  • Orjinal olmayan ekranlarda dokunmatik sorunları, ekran kalkması gibi birçok yan etkiye neden olabilir.
  • Aynı şekilde sahte iPhone bataryası kullanmak da aşırı ısınma, şarjın çabuk bitmesi, şarj olmama, hatta pilin patlamasına kadar varan sorunlara neden olabilmektedir.

Yukarıda saydıklarımız haricindeki tüm iPhone sorunlarınız için AppleUzmani.net iPhone teknik servisi hizmet vermektedir.

Apple iPhone Teknik Servisimizde;

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon/tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  4. Telefon/tablet ekran değişimi ve tamirinin ardından cihazınız 6 ay Balaban Elektronik garantisindedir. Bu sayede yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
  5. Teknik servise gelindiği taktirde ekran değişimi süreçleri 30 ile 45 dakika arasında değişmektedir.

Çalışma şeklimiz

  • Ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Cihazınız elimize geldiği gün tamir edilir. Aynı gün 16:00′ a kadar işlemlerin bitmesi durumunda aynı gün ücretsiz kargoya verilir.
  • Kargo gönderimi yapabilmek için herhangi bir MNG Kargo şubesine gitmeniz ya da MNG Kargo şubesini arayarak MNG kargo gönderim numaranızı vermeniz yeterlidir. Telefonunuz ya da tabletiniz özel olarak paketlenerek ve sizlerden herhangi bir ücret alınmayarak bize gönderilecektir.

 

iPhone Teknik Servis Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Düzeltme: Aşağıdaki fiyatlar Apple yetkili servis fiyatlarıdır. Güncel fiyatlarımız için bize mesaj gönderebilir veya arayabilirsiniz.

Kullandığımız ekranlar kesinlikle orjinal iPhone ekranlarıdır. Apple onarım merkezinde kullanılan ekranların birebir aynısıdır. Karşılaştırma yapabilmeniz için Apple Türkiye’nin fiyatlarını da aşağıya ekleyelim:

Ocak 2019

iPhone Teknik Servis Batarya / Pil Değişimi Fiyat Listesi

Hemen aşağıda iPhone teknik servisimizin iPhone batarya değişimi fiyat listesi detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Düzeltme: Aşağıdaki fiyatlar Apple yetkili servis fiyatlarıdır. Güncel fiyatlarımız için bize mesaj gönderebilir veya arayabilirsiniz.

Kullandığımız bataryalar kesinlikle orjinal iPhone bataryalarıdır. Apple onarım merkezinde kullanılan pillerin birebir aynısıdır. Karşılaştırma yapabilmeniz için Apple Türkiye’nin fiyatlarını da aşağıya ekleyelim:

24 ocak 2018 fiyatları

Önemli Hatırlatma:

Lütfen fiyatlarımızı piyasada satılan 5 dolarlık malzemelerle kıyaslamayınız. Kullandığımız malzemeler Apple yetkili servislerinde de kullanılan orjinal ürünlerdir. Yaptığımız tamire 6 ay garanti veriyoruz.

Diğer Apple Teknik Servis Noktalarımız:

 

 

 

Özet
iPhone Teknik Servisi
Hizmet türü
iPhone Teknik Servisi
Servis Sağlayıcı
AppleUzmani.Net,
Peker Mahallesi, 1714. Sk. No:19,,Merkez Şehzadeler,Manisa- 45020 ,
Telephone No.(0236) 232 11 89
Yer
Türkiye
Açıklamalar
AppleUzmani.net olarak, iPhone teknik servis hizmetlerinizde yanınızdayız. iPhone ekran değişimi, iPhone batarya / pil değişimi ve diğer tüm iPhone sorunlarınızda iPhone teknik servis hizmeti vermekteyiz. Apple yetkili servislerinde kullanılan malzemelerle aynı orjinal iPhone malzemeleri kullanmaktayız.