Tekken 7 Xbox ve PCde

Dövüş oyunu sevenlerin favori oyunlarından olan Tekken serisinin 7. oyununun Play Station’dan sonra Xbox One ve PC sürümleriyle birlikte hayranlarıyla buluşacağı açıklandı.

Dünyanın önde gelen interaktif eğlence firmalarından biri olan Bandai Namco Entertainment Europe, Tekken 7’nin Play Station 4 platformunda oynanabileceğini açıklamıştı. Bandai Namco şimdi de Tekken 7’nin Xbox One ve PC platformlarında  oynanabileceğini duyurdu.

Tüm dünyada 45 milyonu aşkın satış rakamlarına ulaşmış  ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tekken serisi 20 yaşını doldurmuş durumda ve tüm zamanların en çok sevilen ve ilgi gören oyun serilerinden biri sayılmakta.

BANDAI NAMCO Studios ve BANDAI NAMCO Entertainment, Tekken 7 ile birlikte yeni bir döneme giriş yapacak ve oyunun başarılı karakteristik özelliklerine ek olarak yeni özellikler ekleyecek. Bu özellikler arasında şimdiye kadar görülmüş en geniş hareket listesi ve bir takım başka yenilikler olacak. Ayrıca daha öncede açıklandığı üzere Tekken 7, yeni ve eski karakterler dahil olmak üzere toplam 730’dan fazla karaktere yer verecek. Bu şekilde rakibi olan diğer dövüş oyunları arasından sıyrılmayı planlayan Tekken 7, ayrıca Street Fighter serisinden de önemli karakterler içerecek.

Oyun içerisine yerleştirilmiş  çeşitli sinematik gösterimlerle hayran kitlesini tatmin etmeyi planlayan Bandai Namco, oyuncuların 2017’nin ilk ayları itibariyle Tekken 7 deneyimini yaşayabileceklerini ve yenilikçi ve bir o kadar sıra dışı oyun mekanikleri ile maceraya kaldıkları yerden devam edebileceklerini ifade etti.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?