Tek Videoda 2018 iPhone Modelleri (Video)

0
75
iPhone XS Max ve iPhone XR

Apple, yeni akıllı telefonları için hızlı bir başlangıç yaptı. Her ne kadar ülkemizde siparişleri açılmamış olsa da birçok ülke de 2018 iPhone modelleri kullanıcılara ulaşmaya başladı. İşlemci kısmında nasıl yeniliklerin sunulduğu, telefonların tasarımlarının nasıl yenilendiği, Face ID’nin nasıl geliştirildiği, kamera kısmında ne gibi değişikliklerin yapıldığı gibi birçok bilgisini paylaştığımız telefonlar, bu yılın en çok konuşulacak modelleri olacak gibi duruyor. Apple’da yeni akıllı telefonlarını son kullanıcıya tanıtmaya devam ediyor. Marka bu kez 2018 iPhone modellerinin bir arada yer aldığı bir video yayınladı.

2018 iPhone Modellerinin Farkları Ortaya Konuluyor

Apple’ın resmi YouTube sayfası üzerinden paylaşılan video, 2018 iPhone modellerine kısa bir bakış videosu olarak gösterilebilir. Her 3 modeli de ele alan videoda, telefonların özelliklerinden kısa kısa bahsediliyor.

İlk olarak, 3 yeni iPhone modelinin tasarımı gösteriliyor. Burada iPhone Xr modelinin farklı renkleri de vurgulanmış. iPhone Xs modeliyle devam eden videoda, iPhone Xs modelinin tek elle ne kadar kolay kullanıldığı konusunda bilgilerden bahsediliyor.

Menülere ulaşmanın ne kadar kolay olduğu, bunun yanında menülerin ne kadar işlevsel olduğu ve telefonun tek elle tüm kontrollerinin yapıldığını görebiliyoruz.

Hemen sonrasında video Face ID ile devam ediyor. Yeni modellerde Face ID’nin ne kadar hızlı olduğu, her koşulda yüzü tanımasının mümkün olduğu gibi detaylar üzerinde duruluyor. Face ID özelliğinin hemen ardından temassız ödeme yönteminin ne kadar kolay gerçekleştirildiği konusunda bilgi veriliyor.

Kameralardan Söz Etmeden Olmaz

Video iPhone Xs Max modeliyle devam ediyor. Bu kez konuk ise kameralar oluyor. Portre modunda yer alan Depth kontrol özelliğinden söz ediliyor. Kameralardan hemen Dual SIM desteğine atlıyoruz. iPhone XR akıllı telefonlarında Dual SIM özelliğinin nasıl kullanılacağından söz edilen videoda, son olarak grup FaceTime özelliğinin ayrıcalığını görüyoruz.

İLGİLİ HABER:  Yeni MacBook Pro Performansı için İlk Bilgiler Geldi

Kısacası tüm iPhone modellerinin yer aldığı ve yeni modellerin özelliklerin bir özetinin sunulduğu video ile karşı karşıyayız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?