Güncelleme : 15 Aralık 2016 tarihinde dünyanın 150 ülkesi ile birlikte Türkiye’de de Super Mario Run oyunu yayınlandı.

Super Mario Run, oyun oynamak için gereken tüm özelliklerin kilidini açmak için bir defalık bir satın alımla ücretsiz olarak indirilecek.

Önceki gün iPhone 7 tanıtılırken,  Super Mario Run oyunu da ilk kez duyuruldu. iOS 10 ile birlikte Super Mario Run da telefonlarımızda olabilecek.

Apple’ın 7 Eylül etkinliğinde Niantic temsilcisi de boy gösterdi. Anlaşılan Apple ve Niantic şirketleri arasında bir anlaşma söz konusu. Öncelikle Apple Watch Series 2 sahiplerinin Pokemon Go’yu akıllı saatlerinden nasıl oynayabileceğini gösterdiler daha sonra ise Super Mario Run oyununun tanıtımına geçtiler.

super-mario-run-ios

Super Mario Run, yıl sonuna kadar öncelikle iOS platformlarında daha sonra da Android platformunda olacak. Super Mario Run oyununun çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi henüz yayınlanmadı.

super-mario-run-ios-indir

 

Super Mario, zamanının efsane oyunlarından biriydi. Prensesi kurtarmak için zorlu mücadeleler ve su borularından oluşan labirentlerden geçen Mario kardeşler, onlarca zor bölümden sonra prensesi kurtarabiliyorlardı. Super Mario Run, ise modern görüntüsü, 3d grafikleri ve çok oyunculu oynama özelliği ile geliyor. Niantic şirketi, Pokemon Go’yu tüm dünyada aynı anda yayınlamamıştı. Super Mario Run oyunu için de aynı yöntemi kullanabilir. AppleUzmani.net olarak, Super Mario Run çıktığında, buradan nasıl yükleyebileceğinize dair bilgi paylaşımı yapacağız.

Niantic şirketi, Pokemon Go ile birlikte müthiş bir başarı yakalamıştı. Super Mario Run, bakalım aynı başarıyı gösterebilecek mi?

 

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?