Steve Jobs Tiyatrosu Tahmin Edilenden Daha Kapsamlı Olacak

0
82
Steve Jobs Tiyatrosu

Uzun süredir iPhone 8, iPhone 7s serileri ve yeni Apple ürünleri hakkında iddiaları konuşuyoruz. Öyle ki tüm bunları konuşmanın nedeni, tanıtımın yaklaşması. Önümüzdeki hafta içerisinde tanıtılacak olan tüm yeni teknolojiler bir yana dursun, Apple’ın tanıtım yapacağı yer de bir ilk olacak. Markanın yeni merkezi olan Apple Park içerisinde yer alan Steve Jobs Tiyatrosu içerisinde düzenlenecek olan tanıtım, Steve Jobs Tiyatrosu’nun da ilk kez görüntülenmesini sağlayacak. Apple’ın en önemli tesislerinden biri olacak olan yeni merkezin ise tahmin edilenden çok daha başarılı bir mekan olacağı ortaya çıkmaya başladı.

Steve Jobs Tiyatrosu Tanıma Özel Eklentilerle Düzenleniyor

Tesisin tamamen cam yüzeyleri ve özel ışıklandırmasıyla beraber, etkinlik sahnesinde tanıtımların gerçekleşeceği belirtilmişti. Fakat Steve Jobs Tiyatrosu hakkında ortaya çıkan bilgiler, tanıtımın hiç de öyle sıradan yerleşkeyle yapılacağını göstermiyor. Bu zaman kadar yapılan tanıtımlardan çok daha farklı dizayn edileceği ortaya çıkan etkinlikte birçok farklı sistem kullanılacak. İlk olarak sahnenin özel bir dairesel duvardan oluşacağı belirtiliyor.

Steve Jobs Tiyatrosu

Dönebilen duvar etkinlikte öne çıkan ürünlerin istenilen sıra ile ortaya çıkarılmasını sağlayacak. Ayrıca sahneye çıkmak için asansör ve ışıklandırma sistemleri gibi sistemlere de yer verileceği belirtiliyor. Böyle değerlendirdiğimiz zaman çok daha ilgi çekici bir etkinlik göreceğimiz kesin.

Steve Jobs Tiyatrosu

Bunun dışında konukları da havaya sokacak birçok eklenti düşünülmüş. Öncelikle dönen asansör sistemleri, çift taraflı asansör girişleri, özel olarak ışıklandırılmış lobi alanları derken en az yeni iPhone modelleri kadar çok kullanılan bir etkinlikle karşı karşıya kalacağız. Tanıtımdan sonra Steve Jobs Tiyatrosu içinde özel bir tanıtım bilgilendirmesi yapacağız. Öyle ki tesis en az yeni ürünler kadar çok konuşulacak gibi.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Beta 10 Sürümü Yayınlandı! Yenilikler Açıklandı Mı? (Güncellendi)

İLGİLİ HABER:  30 Yıl Öncesine Ait Şeffaf Kasalı Macintosh Classic Görüntüleri Paylaşıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?