“Steve Jobs: The Man In The Machine” Belgeselinin İlk Fragramını Yayımlandı

0
456

Magnolia Prodüksiyon tarafından “Steve Jobs: The Man In The Machine” belgeselinin ilk fragmanı ve film posteri yayımlandı. Yaklaşık 4 ay sonra SXSW 2015’te gösterime girecek. Gösterime girecek belgeselinin yönetmenliğini oscar ödüllü Alex Gibney üstlenirken, Jobs’un tekno hayali ve apolitik olmayan lider yapısı yansıtılmaya çalışılmış.

Steve Jobs in the Machine belgeselinden oldukça memnuniyetsizim. Doğru olmayan bilgiler ve arkadaşımın bakış açısını yanlış yansıtmışlar. Bu Steve’nin kendisi değil biliyorum”

Apple’ın üst düzey yöneticisi Eddy Cue ise belgeselden memnuniyetsiz olduğunu Twitter üzerinden paylaştığı Tweet’le belirtmiş oldu. ” Doğru olmayan ve arkadaşımın bakış açısını yanlış yansıtmışlar” diyen Eddy, “Bu Steve’nin kendisi değil biliyorum” diyerek belgesele olan bakış açısı dile getirdi.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?