Spotify Nasıl BEDAVA PREMIUM Yapılır ?

3
3273

 Spotify Nedir?

Spotify İsveç asıllı bir müzik veri akışı sistemidir. Sony, EMI, Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı, seçilmiş müziklerin, herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor. Müziklere; sanatçı, albüm adı, şarkı adı, tarz, şeklinde arama kriterleri ile ulaşılabiliyoruz.

Spotify Ücretli Mi?

Spotify aslında ücretli, fakat hiç bir ücret ödemeden de kendinizi ucu bucağı olmayan bir müzik dünyasında bulabilirsiniz. Sadece reklamlara maruz kalabilyoruz ve bazı şarkıları beğenmesek de sonuna kadar dinlemek zorunda kalıyoruz. Zaten ücreti cüzi bir ücret. Aylık sadece 9.99TL. Premium hesapta ekstra olarak beğendiğimiz şarkıları çevrimiçi indirme hakkımız da oluyor. Yani herhangi bir veri ağına ihtiyaç duymadan telefonumuzdan spotify’e girerek istediğimiz zaman dinleyebiliyoruz indirdiğimiz şarkıları. Bunun yanında reklamlardan kurtuluyoruz ve en önemlisi de kendi listemizi oluşturabiliyoruz.

ARTIK BUNA SON !

Telefonunuz Jailbreakli ise çok basit bir tweak sayesinde SPOTIFY hesabınızı TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak PREMİUM kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Jailbreak Cydia Eraser ile Nasıl Kaldırılır?

3 YORUMLAR

  1. Spotify Premium parasiz kullanma imkani buldum burdan izleyin arkadaslar

    Admin notu: Virüs vs.. tehlikelerine karşı link silinmiştir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?