Spotify iOS Sürümü için Değişiklikler Yolda

0
157
Spotify iOS

Apple Music çok hızlı olmasa bile kararlı bir yükseliş göstermeye başladı. Apple’ın düzenlemeleri ve içerik ortaklarıyla yaptığı anlaşmalar sonrasında Apple Music servisinin abone kazanma hızının da öne geçtiğini görmüştük. Durum böyle olunca iOS platformunda rekabet ortamı da iyiden iyiye artış göstermeye başladı. Rekabetten en çok etkilenen uygulamada tabii ki Spotify oldu. Şu sıralar Spotify iOS sürümü için yeni güncellemelerin hazırlandığını da düşünecek olursak, artık yarış iyiden iyiye kızışacak gibi duruyor. Spotify iOS sürümü için değişikliklerin neler olacağına geçelim.

Spotify iOS Sürümü için Yeni Arayüz

Apple’ın kendi servisleri için attığı adımları düşünecek olursak, Spotify çoktan böyle bir değişikliği yapmalıydı. Gelen bilgilere göre Spotify iOS sürümünde arayüz kısmında bazı değişiklikler olacak. Arayüz kısmında yapılacak olan değişiklikler, videolu içeriklerin görüntülemesinde çok daha gelişmiş bir arayüz sunulmasını sağlayacak.

Spotify iOS

Videolu içeriklerde karşımıza çıkacak olan değişiklik yeni kullanımları da sunacak. Behind The Lyrics özelliğinin de tamamen arayüze eklenmesini sağlayacak olan uygulama, yeni bir tema da sunabilir. Özellikle videolu içeriklerde yeni temanın karşımıza çıktığını görmek mümkün olacak. Arayüz kısmında daha ne gibi değişikliklerin yapılacağı konusunda bilgi yok.

Muhtemelen Behind The Lyrics özelliğinin kullanıma girmiş olması tek yenilik olmayacak. Bunun dışında gelecek olan yenilikler için de güncellemenin yayınlanmasını beklemek gerekiyor. Güncellemenin yayınlanmasının ardından arayüz değişikliklerine daha yakından bakacağız.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.2 Güncellemesi Erken Yayınlanabilir

İLGİLİ HABER:  iOS 8.4 Jailbreak Yayımlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?