Spotify Çalma Listesi Apple Music’e Nasıl Aktarılır?

0
50

 

Spotify kullanıma açıldığından beri en çok kullanılan müzik programlarından biri olmuştur. İsveç yapımı olan Spotify uygulaması 10 milyon kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Birçok kişi telefonlarına ve bilgisayara belli bir ücret karşılığında Spotify’ı indirerek sınırsız birçok plak şirketinin müziklerini dinlemeye başlamıştır. Ancak Apple Music’in çıkmasıyla Spotify yavaş yavaş rekabete girmeye başlamış ve Apple Music ile yarışmaya başlamıştır. Apple Music adından da anlaşılacağı gibi Apple şirketinin yapmış olduğu bir uygulamadır ve Spotify ile aynı işlevi görmektedir. Bu rekabet ortamın kullanıcılar yavaş yavaş Apple Music uygulamasını kullanmaya başlamak istemişlerdir. Ancak bir sorun vardır oda Spotify’da kullandıkları çalma listelerini Apple Music’te istemeleridir.

Spotify'dan Apple’a çok ağır suçlama geldi
Spotify Çalma Listesi Apple Music’e Nasıl Aktarılır?            

 

STAMP programına premium üyelik için 7 euro verilmesi gerekmektedir. Premium üyelik alındıktan sonra yapılması gereken şey eşleştirme başlatmaktır. Ancak eğer Apple Music eşleştirilmesi istenen şarkıları bulamayabilir. Bu durumda STAMP programı kişiyi uyaracaktır. Aynı şekilde bir başka aktarma programı olan Move to Apple Music yaklaşık 8 dolardan aynı hizmeti vermektedir. Eşleştirilmek istenen çalma listesini seçip Apple Music programına aktarılması istenebilir. Yine aynı şekilde eşleştirilemezse üye uyarılacaktır şarkının bulunmadığıyla ilgili.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?