Apple, iphone 7’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte kulaklık girişini kaldırarak telefon dünyasında fikir ayrılığı yaratmış ve yeni bir devir başlatmıştı. Tam bu dönemde AirPods’u tanıtarak bunu bir pazarlama stratejisi olarak kullanmış ve başarılı olmuştu.

AirPods piyasaya çıktıktan sonra  dayanım ve kaybolma problemleriyle gündeme gelmiş  ve kullanıcılar bu durumdan rahatsız olmuştu. Tam bu noktada devreye giren Apple ‘AirPods’umu Bul’ uygulamasını yayınlamış ve kullanıcıları bir nebze olsun rahatlatıp düşen satış rakamlarını tekrar yükseltmeyi başarmıştı.Fakat bununla tatmin olmayan kullanıcılar halen AirPods konusuna şüpheli bir yaklaşım içindeler.

Kullanıcıların bu problemini giderme konusunda devreye giren Spigen geçtiğimiz günlerde Airpods için ‘Emniyet Bandı’ ürününü ‘Airpods’unuzu asla kaybetmeyeceksiniz’ sloganı ile piyasaya sürdü. Kulaklıkların her birini kavrayan plastik halkalar sayesinde emniyet bandı kulaklıklarımızı alışık olduğumuz bluetooth kulaklık formuna dönüştürüyor ve bu sayede kaybolma ve ani düşüş ile hasar alma problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizdeki ve yurt dışındaki  AirPods satış fiyatlarını göz önüne alırsak kullanıcıların düşme ve kaybolmaya karşı almak isteyecekleri önlemlere karşı iyi bir hamle yapan Spigen’in, Airpods Emniyet Bandı için şimdiden patent başvurusunu yaparak 3. parti üreticilere karşı önlem aldığını da belirtelim.

 

19,99$ satış fiyatıyla piyasaya sürülen Spigen Airpods Emniyet Bandı’nı amazon.com’dan Spigen Safety Strap etiketiyle aratarak 9,99$’lık indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz.

 

 

 

İLGİLİ HABER:  Birçok iCloud Hizmetinde Kesinti (Güncellendi)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?