Sosyal Paylaşım Sitelerinde Profilime Bakanlar

0
294

21.Yüzyılın en önemli iletişim aracıdır hiç şüphesiz internet. Öyle bir hal kazanmıştır ki artık birçok teknolojiye ihtiyaç bırakmamıştır. İnternet kendisiyle birlikte hayatımıza yeni yeni kavramlarda katmıştır. Bunlardan biri de sosyal paylaşım siteleridir. Sosyal paylaşım siteleri internet kullanıcıların vazgeçilmezi olmuştur.

Türkiye’de hemen hem nüfusun yarısının sosyal paylaşım sitelerinden en az birin de hesabı bulunmaktadır. Sosyal paylaşım sitelerinin amacı insanların birbiriyle internet üzerinden etkileşim de ve iletişim de bulunmasıdır. Çoğu sosyal paylaşım sitesi kullanıcısı hayatının en özel anlarını ya da günlük hayatların da yaptıklarını arkadaşlarıyla paylaşmak için sosyal paylaşım sitelerini kullanmaktadır.

Sosyal paylaşım sitesi kullanıcıları yedikleri yemeğin resmini, içtikleri çayın kahvenin resmini, okudukları kitabın remini, bulundukları yerin adını gibi kendi hayatların da yaptıklarını sosyal paylaşım sitelerin de arkadaşlarına gösterirler. Sosyal paylaşım sitelerin de herkesin kendi bilgilerini fotoğraflarını paylaştıkları alana ise profil denir. Her kullanıcını  kendine ait bir profili vardır. Tabi insanlar sizi merak ettiklerin de ilk önce profilinize bakarlar. Ama siz bu profilinize bakan kişileri bilemiyordunuz son zamanlara kadar. Değişen teknoloji sayesin de sizin profilinize bakanları bulabilmeniz mümkün. Profilime kim baktı? Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu site sizin profilinize bakan en son kişileri analiz edip size sunacaktır. İnstagram profilime bakanlar dan görebilirsiniz.

Profilinize Bakan Kişileri Nasıl Bulabilirsiniz?

Özellikle gençler birbirlerini internet ve sosyal paylaşım siteleri üzerinden birbirini takibe almaktadır. Hatta gençler bu takip işi ne yeni bir ad bile bulmuşlardır. ”stalklamak” bu kelimenin anlamı bir kişinin takibe aldığı kişinin profilden faydalanarak onun hakkında bilgi toplamak demektir. Kullanıcılar da işte bu profiline bakan kişileri öğrenmek isterler. İnstagram profilime bakanlar  için profilimebakanlar.com sitesinde sosyal paylaşım sitenize giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bu site ilk olarak sizin profiliniz de paylaştınız fotoğrafları beğenen kişileri analiz eder. Bu verileri sosyal paylaşım sitenizin apisinden temin eder. Daha sonra bu verileri kendi akıllı robotunda analize tekrar sokar ve çıkan listeyi size sunar. Bu liste yüz de doksan dokuz oranın da doğrudur. Instagram profilime bakanlar kimler öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Mobil ödeme nedir ve nasıl kapatılır?

Sponsorlu İçerik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?