Snapchat Anılar Özelliği ile Güncellendi!

 

Son dönmelerin popüler sosyal medya uygulaması olan Snapchat, birçok yeni özellikleri bünyesine ekleyerek kendini güncellendi. “Anılar” isimli yeni bir özellik, uygulamanın son sürümünün piyasaya çıkmasıyla kullanıcıların hizmetine sunulacak.

 

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat güncellendi

 

Snapchat son sürüm güncellemesi sayesinde, kullanıcıların kendi özel koleksiyonlarında bulunan Snapleri ile hikayelerini artık kaydetmelerini sağlayan “Anılar” isimli yeni bir fonksiyonunu tanıttı. Böylece snapchat kullanıcıları, çekmiş oldukları videoları, resimleri, cihazlarına kaydetmek yerine, snapchat uygulamasının kendi bünyesinde barındırabilecekler. Uygulama içinde anlık çekilen snapleri de anılar albümüne kaydedip, hikayelerden gelen resimleri de farklı bir çerçeve içine alabilecekler. Ardından gerekli anahtar kelimeyi kullanarak anılar uygulması içindeki resimlere ve videolara rahatlıkla ulaşabilecekler.

Snapchat Anılar Özelliği ile Güncellendi!
Snapchat Anılar Özelliği ile Güncellendi!

 

 

Snapchat, Anılar albümü tarafından yedeklenmiş olan bütün görsellerin “Move To My Eyes Only” özelliği ile, tekrar arkadaşlarla paylaşılmasına imkan vereceğini bildirdi.

 

9to5mac’da yer alan habere göre, Snapchat’in, söz konusu “Anılar” fonksiyonunu birtakım kullanıcılara sunulacağını, diğer kullanıcılara ise önümüzdeki günlerde gelecek olan yeni  güncelleme ile sunulacağı bildirildi. Bunun yanında Snapchat’in Apple cihazlarının iOS 10 güncellemesine eş değer olarak uygulamayı güncelleyeceği belirtiliyor.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?