Smart Battery Case Kılıfları Yenilendi! – İşte Yeni Bataryalı Kılıf

0
170
Smart Battery Case

Bataryalı kılıf fikri, çok yeni bir fikir değil. Birçok marka tarafından sunulan bataryalı kılıf satışı gerçekleştiren markalardan birisi de Apple. iPhone 6 akıllı telefonlarıyla beraber satışa çıkan Smart Battery Case serisiyle bu alanda kendisini gösteren Apple, resmi olarak satışını gerçekleştirdiği bataryalı kılıflarıyla beraber bu alanda da kendisini göstermişti.

Oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan Smart Battery Case kılıflarını tercih eden kullanıcılar için yeni bir gelişme daha olduğunu da ekleyelim. iPhone 6 akıllı telefonlarında gördüğümüz kılıfların şimdi ise yeni iPhone modelleri için hazırlandığı açıklandı.

iPhone XS, XS Max ve iPhone XR için Smart Battery Case Kılıfları

Mevcut en güncel iPhone modelleri olan iPhone XS serisi ve iPhone XR akıllı telefonları için bataryalı kılıflar yenilendi. Smart Battery Case modelleri için yapılan güncelleme ise bazı tasarım değişikliklerini içeriyor. Yeni akıllı telefonlar için yapılan güncelleme sonrasında Smart Battery Case kılıflarının çıkıntısı biraz daha derli toplu hale getirilmiş durumda.

Smart Battery Case

Tamamen arkaya uzanan batarya çıkıntısı yerine, doğrudan ortalanmış olan bir batarya alanına yer verilmiş. Orta kısımda yer alan batarya alanı, diğer modellere göre biraz daha inceltilmiş durumda. Yani bir yandan da pillerin daha ince hale getirildiğini söylemek gerekiyor.

Smart Battery Case

Bunun dışında her üç model için de satışa çıkan Smart Battery Case kılıflarında bir değişiklik yok. Kılıfların fiyatına geldiğimiz zaman ise 999 TL rakamını görüyoruz. 3 aya kadar taksitle satılan kılıfın 999 TL satış fiyatıyla ne kadar tercih edileceği de tartışılır. Kablosuz olarak da şarj edilebilen kılıf hakkında yeni bir gelişme ya da fiyatta bir düzenleme haberi gelecek olursa, yazımızı güncelleyeceğiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone X Satışta! Stok Durumu Nasıl?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?