Sınırlı Süre için Ücretsiz Olan 8 Harika iPhone/iPad Uygulaması

0
1512

App Store üzerinde geliştiriciler kimi zaman normal şartlarda ücretli olan uygulamalarını sınırlı bir süre için ücretsiz olarak indirilebilir olarak güncelleyerek sunuyorlar. Bugün, bizim karşılaştığımız sınırlı bir süre için ücretsiz olan 8 harika iPhone / iPad uygulamasından söz etmek istiyoruz.

1) Orby Widget’lar

orby-uygulamasi

Nornalde 2,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama ile birlikte bildirim merkezine işinizi kolaylaştıracak pek çok widgetı ekleyebiliyorsunuz.

Orby Widget’ı İndir

2) Ninja Cam 360

ninja-cam-360

Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Ninja Cam 360 ile fotoğraflarınıza birbirinden güzel efektler ekleyerek onları daha iyi hale getirebilirsiniz.

Ninja Cam 360’ı İndir

3) Build-a-lot 4: Power Source

build-a-lot-4-power-source

Normalde 2,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Bu oyun ile yeşil enerji üzerine inşaalar kuracaksınız ve emin olun bunu yaparken çok zevk alacaksınız.

Build-a-lot 4: Power Source’ı İndir

4) MultiCam

multicam

Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. MultiCam uygulaması ile fotoğraf çekme alışkanlıklarınızı değiştirecek ve daha profesyonel sonuçlar elde edeceksiniz.

MultiCam’i İndir

5) Ninjas Stolen Scrolls

ninjas-stolen-scrolls

Normalde 0,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. iPhone’unuzu/iPad’inizi elinizden bırakmamanıza sebep olabilecek, eğlenceli bir oyun.

Ninjas Stolen Scrolls’ı İndir

6) Pro Me Out Cut

cut-me-out-pro

Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. Fotoğraflarınızı daha eğlenceli şekilde düzenleyerek, dilediğiniz gibi kesmenizi ve birleştirmenizi sağlayan bu uygulama çoğu zaman işinizi fazlasıyla görecektir.

Pro Me Out Cut’ı İndir

7) 15 Seconds Photo Movie

 

15seconds-photo-movie

Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama ile 15 saniyelik eşsiz videolar oluşturabilirsiniz. Videonuzu oluştururken 15 adet fotoğrafınızı kullanarak, onları harika bir videonun parçası haline getirebilirsiniz. Elbette ki videonuza müzik, ses vb. eklemeler yapabiliyorsunuz.

İLGİLİ HABER:  Kısa süreliğine Ücretsiz 8 iOS Uygulaması ve Özellikleri

15 Seconds Photo Movie’i İndir

8) Video Filters

video-filters

Bir geliştiricinin yapabileceği şüphesiz en büyük jest bu olabilir. Normalde 7,99 $ olan bu uygulama şuan da ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama ile 100’den fazla video ve fotoğraf filtrelerini edinecek, dilediğiniz video/fotoğraf üzerinde bu filtreleri uygulayabileceksiniz.

Video Filters’ı İndir

Unutmayın ki bu uygulamalar sınırlı süre için ücretsizler ve vakit kaybetmeden indirmenizde fayda var. Bir süre sonra tekrar ücretlendirmeye dahil olabilirler.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?