Şimdiye Kadar Üretilen En İyi iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 İçin Kablosuz Şarj Padleri!

0
263

Yeni iPhone modelleri olan iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerini kısa bir süre önce tanıtan Apple bu yeni iPhone modellerini Qi standartlarında kablosuz şarj özelliğiyle sunmuştu. Apple’ın yeni iPhone modellerinin Qi kablosuz şarjı desteklediğini açıklamasının ardından aksesuar üreticileri de iPhone kullanıcıları için geliştirdikleri kablosuz şarj padlerini tanıtmaya başladı.

Mopie Kablosuz Şarj Padi

Apple yeni iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerinin kablosuz şarj özelliğiyle geleceğini duyurmasının ardından ilk olarak Mophie kablosuz şarj padinin yeni nesil iPhone modellerini kablosuz şarj edebileceğini açıkladı. Apple’ın yeni nesil iPhone modellerine özel olarak yeniden tasarlanan bu şarj padleri şimdilik satışta değil ancak kısa bir süre sonra satışa sunulacak.

Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Padi

Ünlü aksesuar üreticisi Belkin’de iPhone’ların kablosuz şarj desteklediğini duyurmasının ardından kendi kablosuz şarj ürününü duyurdu. Apple iPhone modellerinin desteklediği Qi standartlarını destekleyen Belkin’in ürünü 15 watt’a kadar güç üretebiliyor ve bu da iPhone’ların çok kısa sürede şarj olmasını sağlıyor. Yüksek kaliteli ve şık bir tasarımla gelen Belkin’in Boost Up şarj padi 60 dolara satışa sunuldu.

Spigen Qi Wireless Şarj Standı

Bir başka ünlü aksesuar üreticisi olan ve özellikle kılıfları iPhone kullanıcıları tarafından çok sevilen Spigen markası da kendi Qi standartlarında olan şarj standını duyurdu. Spigen’in bu özel kılıf daha önce de Samsung kullanıcıları tarafından büyük bir beğeniyle kullanılırken diğer kablosuz şarj cihazlarından bir stant olması yönüyle ayrılıyor. Özellikle telefonları şarj olurken bir şey izlemek isteyen iPhone kullanıcılarının tercih edebileceği ürünlerin başında gelen bu ürünün fiyatı 26 dolar olarak açıklandı.

Aukey Kablosuz Şarj Padi

iPhone’u kablosuz olarak şarj etmek isteyen kullanıcılar için üretilen şimdiye kadar ki en ucuz kablosuz şarj padi. Sadece 15 dolar fiyatında olan bu pad bir siyah renk seçeneğiyle satışa sunuluyor olmasıyla da kahve altlığını andırıyor. Tamamen pürüzsüz bir yapıya sahip olan Aukey’in kablosuz şarj padi ayrıca iPhone’ların kayıp düşmesini de önlüyor.

Satechi Hızlı Şarj Padi

Uzun süredir kablosuz şarj üniteleri üreten Setachi’nin bu yeni ürünü belki de listemizde ki en şık şarj padi olarak karşımıza çıkıyor. Kenarında fırçalanmış bir alüminyum halka bulunduran bu şarj cihazı ayrıca rose gold, gold ve gri renk seçenekleriyle geliyor. Uzay grisi rengi dışında oldukça ucuz olan bu kablosuz şarj cihazının diğer renkleri 15’a düşen fiyatlarla satın alınabilecekken uzay grisi rengini 25 dolara satın alabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPad Pro'nun Kılıfı Görüntülendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?