Samsung Wireless Charger Duo Yeni Görsellerle Gündemde

0
79
Samsung Wireless Charger Duo

Galaxy Note 9 tanıtımıyla beraber birçok yeni ürün tanıtımı da yapılacak. Bu ürünler arasında bir yeni akıllı saat modelinin ve birkaç tablet modelinin olmasını bekliyoruz. Hem tablet sınıflarını hem de akıllı saat sınıflarını güncelleyecek olan markanın, sunacağı yeniliklerde bunlar ile sınırlı olmayacak. Bunun dışında da yeni bir kablosuz şarj cihazı göreceğiz. Aslında daha önce Samsung Wireless Charger Duo adıyla gelecek olan bu cihaz için paylaşımlar yapmıştık. Fakat yeni serinin bir türlü net görselleri ortaya çıkmamıştı.

Yeni modelin özellikleri ve fiyatı konusunda da çok detaylı bilgiler verilmemişti. Şimdi ise merakla beklenen Samsung Wireless Charger Duo modeli için yeni görseller ortaya çıktı ve beklenen özellikler biraz daha netlik kazanmış oldu. Böylelikle Samsung’un ne kadar iddialı bir tanıtım yapacağını da tekrar görmüş olduk.

Samsung Wireless Charger Duo Neler Sunacak?

Görsellere baktığımız zaman Samsung Wireless Charger Duo modelinin de piyasada yer alan kablosuz şarj stantlarıyla oldukça benzer olacağı görülüyor. Yine geniş bir alana yer vereceği görülen kablosuz şarj standının, Note 9 modeliyle beraber diğer kablosuz şarj destekli akıllı telefonlara da destek vereceğinden söz ediliyor. Bunun dışında Galaxy Watch modeli içinde kablosuz şarj desteğinin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Samsung Wireless Charger Duo

Hem akıllı saat hem de akıllı telefon modellerine destek verecek olan Samsung Wireless Charger Duo modelinin fiyat kısmında da uygun fiyatlı bir seri olarak sunulması bekleniyor. Samsung Wireless Charger Duo görsellerinin paylaşıldığı yeni sızıntılarla beraber ortaya çıkan fiyat ise 50 dolar olarak açıklandı.

Samsung Wireless Charger Duo

50 dolarlık fiyatı ile aynı segmentin en ucuz modellerinden biri olarak gelmesi beklenen yeni serinin, Note 9 tanıtımından sonra net olarak ortaya çıktığı görülecek. Fiyat ve özellikler konusunda daha detaylı incelemeleri de 9 Ağustos tarihinde yapılacak olan tanıtım sonrasında paylaşacağız. Şimdilik ortaya çıkan bilgiler bunlar ile sınırlı. Paylaşılan görsellerden tasarımı da inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Kendini Onaran iPhone İddiası Gerçek mi?

İlginizi Çekebilir: iPhone Satışları Yine Arttı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?