Samsung cihazları arasında yer alan Note serisi şüphesiz en iddialı olan ürünlerden biri olmaktadır. Son olarak yakında çıkacak olan Galaxy Note 7 için bekleyiş ise artık sona ermektedir. Akıllı cihazlar konusunda dev markalardan biri olan Samsung tarafından yapılan açıklama sonucunda cihazın 2 Ağustos günü Unpacked 2016 etkinliği sırasında tanıtılacağı duyurulmuş bulunuyor.

Note serisi gerek hızı gerek kullanım konusunda kullanıcıya telefondan fazlasını sağladığı için tercih edilen modellerden biri olmayı başarmaktadır. İşte bu konuda kullanıcıdan olumlu cevaplar aldığını fark eden Samsung her yeni seride daha gelişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Galaxy Note 7 özellikleri ise yine tercih edilmeyi başaracak gibi görülüyor. Beklenen tanıtım için tarih vermekten sürekli olarak kaçınan marka geçtiğimiz günlerde etkinlik sırasında 2 Ağustos tarihinde tanıtımın yapılacağını kullanıcıları ile paylaştı.

Etkinlik zaten Samsung tarafından sadece yeni cihazların tanıtımı amacı ile yapılmaktaydı ancak tarih konusunda açıklama yokken tarihi sonunda paylaşıldı. Note 7 haricinde farklı ürünlerinde tanıtımı bu tarihte yapılması bekleniyor. Ama tabi ki gözde model Galaxy Note 7 olarak karşımıza gelecektir. Aslında en merak edilen konulardan biri de Galaxy Note 7 fiyatı ne olacak bilinmemektedir.

2 Ağustos günü gerçekleşecek etkinlik aynı zamanda her zaman olduğu gibi Youtube üzerinden de canlı olarak izleyiciler ile buluşacak. Samsung ayrıca Galaxy Note 7 Edge modelini de bu tarihte tanıtımını yapacak diye bekleniyor. Standart özelliklerinin yanı sıra bu seride fark yaratan göz taraması özelliğinin de olmasıdır. İris teknolojisi ile cihaz içerisinde güvenlik için göz tarama özelliği bulunmaktadır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?