17 günlük olimpiyat maratonu 5 Ağustos’da Brezilya’nın Rio de Janerio şehrinde başlayacak. Rio 2016 Olimpiyat oyunlarını takip etmek mi istiyorsunuz? Yoksa sizi de gaza getirecek ve spor yaptıracak uygulamalar mı istiyorsunuz?

Rio 2016 Olimpiyat oyunlarını takip etmek veya spor yapmak için kullanabileceğiniz en iyi iPhone, iPad uygulamaları bu yazımızda.

rio-olimpiyat-iphone

Rio 2016– Rio 2016 olimpiyatlarını canlı olarak takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

The OlympicOlimpiyat oyunlarının Resmi uygulaması. Olimpiyatlar hakkında tüm haberleri takip edin.

rio-olimpiyat

ClassPass – Tek başına spor yapmak çok sıkıcı değil mi? ClassPass içindeki çok sayıda ders ile sizin koçunuz olacak.

Komoot – Bisikleye biniyorsunuz. Peki ne kadar yol aldınız? Bitişe ne kadar kaldı? Sesli olarak uyarılmak isterseniz Komoot size göre. Rota belirleyebilir, harita ile çalışabilirsiniz. Üstelik Apple Watch ile de uyumlu.

Record by UA – Forma girmeniz için sadece yaptığınız sporu değil, beslenmenizi, uyumanızı, fitness ve aktivite durumunu takip ederek, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir uygulama.

Noom Healthy Weight Loss Coach – Hedefe adım adım ulaşın. Küçük adımlar atın. Basit görevleri gerçekleştirin. İlerleme durumunuz koçunuz tarafından takip ediliyor. 

Strava– Arkadaşlarınıza da bu uygulamayı yükletin. Strava ile arkadaşlarınızla rekabete girerek, puan kazanın. Srtrava, yaptığınız koşuları ve bisiklet turlarınızı GPS ile takip ediyor. İstatistiklerinizi de anında sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz.

Sweat with Kayla – Dünyaca ünlü Fitness koçu, Kayla Itness ile her biri 28 dakikadan oluşan hızlı antremanlarla forma gireceksiniz.

Freeletics – Kas mı yapmak istiyorsunuz? Ağırlıklarla çalışmayı mı tercih ediyorsunuz? Freeletics size göre.

YogaGlo – Yogo uygulaması olmasının yanı sıra, koşma, bisiklete binme, dövüş sanatları gibi birçok sporu destekleyen özel dersler YogoGlo’da.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?