Samsung, Note 8 modelleriyle beraber bekleneni verdi ve amiral gemilerinde eksik kalan tüm yönlerini tamamladı. Diğer markalardan geri kalan yönlerden biri olarak değerlendirilen çift arka kameraya da geçiş yapan akıllı telefonların, bunun dışında ekran kısmında da bambaşka bir sistemle geldiğini gördük.

6.3 inç gibi zaten geniş bir ekran kullanılmasına karşın, sonsuz ekran teknolojisi olarak bilinen çerçevesiz ekranlara da yer veren Note 8, çok daha geniş bir kullanım yüzeyi sunmuş oldu. Fakat bu durum telefonların ekranlarının korunması için kılıf zorunluluğunu da ortaya çıkardı. Samsung kullanıcılara kutu içerisinde silikon bir kılıf sunuyor olsa bile Resmi Note 8 Kılıfları da tanıtıldı. Hem çok daha işlevsel hem de çok daha şık kılıflarda bulunuyor. Bu kılıflara detaylı bir şekilde bakalım.

Cep telefonu aksesuar marketi MobilCadde.com yine her zaman olduğu gibi Note 8 kılıf
modellerini Türkiye’de satışa sunan ilk firma oldu. Orijnal kılıflar da satışa çıktığında MobilCadde üzerinden sipariş verilebilecek.

Note 8 İçin Sunulan Harika Kılıflar

LED Bildirim Göstergeli Kılıf

İlk kılıfımız LED göstergeli kılıf. Telefonu her arka hem de ön yüzeyden saran ve telefonu tamamen koruyan kılıf, ekranı çizilmeye veya lekelere karşı koruyor. İşlevselliği ön plana çıkarmak adına, Note 8 LED göstergeli kılıfın, sürekli açık ekran teknolojisinde olduğu gibi bildirim bölümü bulunuyor. Bu bölümden saat, gelen arama kişileri, durum bilgisi gibi bilgileri alabiliyorsunuz. Bu şekilde kılıfı açmanıza bile gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kılıfın içerisinde, kart bölmesi de bulunmakta. Kılıfın henüz satış fiyatını bilmiyoruz.

Renkler: Gece Siyahı, Derin Deniz Mavi, Orkide Grisi ve altın rengi

Resmi Note 8 Kılıfları

2 Parça Kılıf

Resmi Note 8 Kılıfları içerisinde her türden model bulunuyor. Bunlardan birisi de iki parça kılıf. Telefonların genel kullanım alanını engellemeyen, buna karşın köşeleri koruyan özel kılıf tasarımında, rahat bir tutuş imkanı da sunuluyor. Farklı geometrik şekillerinde sunulduğu kılıflarda, üst kısımda kamerayı da içine alan bir bölüme kadar uzatılan bir kılıf modeli var. Takma ve çıkarma işlemleri için oldukça kolayca kullanılabilir tasarıma sahip olan kılıfların renklerine geçelim.

Renkler: Gece siyahı, Derin Deniz Mavisi, Orkide Gri

Resmi Note 8 Kılıfları

Clear Kılıf

Resmi Note 8 Kılıfları içerisinde en ince kılıflardan biri olan clear kılıf, adından da anlaşılacağı gibi oldukça ince ve tasarımı bozmayan bir kılıf. Silikon kılıflara oldukça benzer olan kılıfın, 0.95 mm kalınlığında olması sanki telefonda ekstra bir katman yokmuş gibi bir görüntü sunulmasını sağlıyor. Telefonların kutusundan çıkan kılıflar aynı yapıda olan kılıfın, özellikle arka kapak için çizilmelerin önüne geçilmesini sağladığını da ekleyelim.

Renkler: Şeffaf kılıf.

Resmi Note 8 Kılıfları

Kapak Koruyucu Kılıflar

Bu kılıfımızda ana amaç korumayı arttırmak. Telefonların dış etkilere karşı korunmasını sağlayacak olan kılıfın arka yüzeyinde yer alan destek yüzeyi, gelen darbeleri de emme özelliğine sahip. Ön yüzeyi etkilemeyen bir kullanım oluşturan kılıfların, özel güvenlik sertifikası da bulunmakta.

Sadece koruma konusunda etkili olmayan, Resmi Note 8 Kılıfları içerisinde en sağlam serilerden biri olmasının dışında stant kullanımı da sunulmakta. Arka yüzeyde yer alan destek ayağını açıp, kapatarak telefonunuzu stant konumuna getirebiliyorsunuz. Bunun dışında tek bilmeniz gereken bu kılıfları kullanırken kablosuz şarj için tamamen kılıfın çıkarılmasının gerekmesi.

Renkler: Gece Siyah, Okyanus Mavi

Resmi Note 8 Kılıfları

Alcantara Kılıf

Telefonda yumuşak bir yüzey oluşturmayı sağlayan yeni kılıflar, son dönemin en popüler kaplama malzemesinden oluşturulmuş durumda. Leke tutmayan, çok kolay temizlenebilen ve en önemlisi de suya karşı korunaklı olan kılıfın, oldukça yumuşak yüzeyi bulunması da kullanıcıların bu kılıfı çok daha rahat tercih edeceğini gösteriyor. Hem iç hem de dış yüzeyde Alcantara kumaşı kullanıldığı görülen kılıfın, renkleri de oldukça çeşitli.

Renkler: Siyah, Pembe, Haki yeşili, Koyu Gri

Resmi Note 8 Kılıfları

Clear View Kapaklı Kılıf

En kullanışlı kılıfa geldi. Kapaklı olması sayesinde telefonların ekranlarını da koruyan kılıf, ön yüzeyin tamamen kapatılmasını sağlıyor. Bunun dışında bildirim ekranı yine kılıflar üzerinden görüntülenebiliyor. Kılıfı açmadan aramaları cevaplandırabiliyorsunuz.

Bunun dışında uygulama kontrol etmek gibi ekstra ayrıcalıklarda bulunuyor. Bunun dışında telefonların stant kullanımına da izin veriliyor. Kılıfın kapak kısmını çok kolay bir şekilde katlayıp stant konumuna getirebiliyorsunuz. Renk seçeneği de yine telefonlarla hemen hemen aynı. Kılıfların resmi Samsung sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Görsellerinde Samsung sitesinden olduğunu ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Tanıtımı İçin Tarih Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?