iPhone XR akıllı telefonlarının ülkemiz satışları başladı. Geçtiğimiz haftalarda başlayan satışların nasıl gittiği konusunda henüz kesin bilgiler yok. Genel olarak kullanıcı yorumlarını değerlendirdiğimiz zaman ise fiyatların yüksek bulunduğunu görüyoruz. Buna karşın iPhone XR akıllı telefonlarının ne kadar satış elde ettiği konusunda henüz net bilgiler yok. Bir yandan satışlar devam ederken, diğer yandan ise iPhone XR akıllı telefonlarıyla beraber sunulacak resmi aksesuarlarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de iPhone XR silikon kılıf oldu. Apple tarafından sunulan kılıf, fiyatıyla çok konuşulacak gibi.

Apple Kılıfı Ne Kadara Satıyor?

iPhone XR akıllı telefonları için sunulan kılıfın biraz daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Diğer modellerde sunulan deri ya da kapalı kılıflara karşı, bu modelde şeffaf silikon bir kılıf sunuldu. Bunun nedeni tabii ki iPhone XR akıllı telefonlarıyla beraber sunulan renk seçenekleri. Renklerin görüntülenmesi için şeffaf bir kılıf tercihi yapılmış.

iPhone XR

Bununla beraber koruma sunulması için de biraz daha kalın bir silikon kılıf sunulduğunu söylemek gerekiyor. Esnek TPU ve şeffaf polikarbonat malzemeden üretilen kılıfların, kablosuz şarj desteğine de sahip olduğu açıklanan bilgiler arasında. Tüm bu bilgiler bir yana asıl dikkat çeken kısım ise kılıfın fiyatı.

Resmi olarak Apple sitesi üzerinden satışa çıkan kılıfların fiyatı tam olarak 299 TL. Silikon bir kılıf için bu rakamın oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyata kullanıcıların kılıfları ne kadar tercih edeceği ise başka bir tartışma konusu.

İlginizi Çekebilir: tvOS 12.1.1 Yayınlandı – Nasıl Kurulur ve Özellikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?