Reklam Alanı Seçenekleri

Reklam Alanı 1 – Her Sayfada En Üstte Yayınlanır

Bu reklam alanı 728×90 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır.
Reklam Alanı - 1

Reklam Alanı 2 – Ana Sayfada Sağ Tarafta Yayınlanır

Bu reklam alanı 336×280 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır. Ancak sadece Ana Sayfada gözükür.

Reklam Alanı - 2

 

Reklam Alanı 3 – Ana Sayfada Sağ Tarafta Yayınlanır

Bu reklam alanı 336×280 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır. Reklam Alanı 2’nin biraz altında yer alır ve bu reklam alanı da sadece Ana Sayfada gözükür.

Reklam Alanı - 3

 

Reklam Alanı 4 – İçerik Sayfalarında Yayınlanır

Bu reklam alanı 336×280 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır. Bütün içerik sayfalarımızda gözükür.

Reklam Alanı - 4

 

Reklam Alanı 5 – İçerik Sayfalarında Yayınlanır

Bu reklam alanı 468×60 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır. Tüm içerik sayfalarımızda gözükür.

Reklam Alanı - 5

 

Reklam Alanı 6 – İçerik Sayfalarında Yayınlanır

Bu reklam alanı 468×60 boyutlarındadır. Bu reklam alanı için aylık olarak anlaşma sağlanır. Hem mobil sayfamızda, hem normal sayfalarımızda yayınlanır. Tüm içerik sayfalarında gözükür.

Reklam Alanı - 6

 

Reklam vermek için bizimle iletişime geçin.

admin@appleuzmani.net  |  iletisim@appleuzmani.net  | 0536 552 59 20

veya;