Reigns Game of Thrones iOS ve Android için Geliyor

Reigns Game of Thrones iOS oyunu geliyor. Reigns Game of Thrones nasıl bir oyun olacak? Firma nasıl bir açıklama yaptı? İşte yeni Game of Thrones oyunu

1
118
Reigns Game of Thrones

Dünya çapında en ünlü dizilerden biri olan Game of Thrones kısa bir süre sonra son sezonuyla hayranlarının karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Artık ölülerle yaşayanların dev savaşını göreceğimiz son sezon yaklaşırken, dizi için hazırlanan oyunlarda bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bu alanda son yapımlardan birisi de Reigns Game of Thrones oldu.

Devolver Digital tarafından yapılan duyuruyla beraber Reigns Game of Thrones oyunu hem iOS hem de Android işletim sistemi için hazırlanmaya başladı. Dizinin hikayesiyle birebir gidecek olan oyunun detaylarına bakalım.

Reigns Game of Thrones Nasıl Bir Oyun Olacak?

Başta belirtelim oyun için sadece ön kayılar açılmış durumda. Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında App Store üzerinden yapımın ön kayıtları açılmış oldu. Bu sene bir farklılık yaparak PC platformları içinde çıkış yapacak olan oyunun, ilk olarak iOS için yayınlandığını göreceğiz.

Daha önce Game of Thrones odaklı iki oyun daha yayınlanan Devolver Digital, konu hakkında yaptığı açıklamalarda oyunun detaylarından çok fazla söz etmeyi de tercih etmedi. Sadece taht kavgası içerisinde ikonik karakterleri kontrol edeceğimizi biliyoruz.

Yani bir nevi hikayeye dışarıdan dahil olan karakterleri kontrol edeceksiniz. Tam olarak grafik yapısı anlaşılmış değil. Paylaşılan tanıtım videosuna baktığınız zaman, oyunun benzerlerinden oldukça farklı olduğunu görebiliyorsunuz. Buna oynanış ve grafik yapısı da dahil.

Biraz kart oyunu biraz platform oyunu şeklinde sınıflandırabileceğimiz serinin yayınlanması için Ekim ayını beklemek gerekecek. Oyun hem iOS hem de Android işletim sistemi için Ekim ayı içerisinde yayınlanacak. Ön kayıtlarla beraber Reigns Game of Thrones yapımının fiyatının da 4 dolar olarak açıklandığını ekleyelim.

İLGİLİ HABER:  Apple AirTags Aksesuarının Fiyatı Sızdırıldı

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?