Razer Phone Gold Edition

Oyuncu aksesuarları konusunda dev markalardan biri olan Razer, geçtiğimiz sene sürpriz bir kararla akıllı telefon dünyasına giriş yapmıştı. Yine vizyonuna uygun bir şekilde yoluna devam eden markanın, akıllı telefon modeli de yine oyuncu odaklı bir akıllı telefon oldu. Tüm oyunları sorunsuz şekilde açması adına amiral gemisi modellerinde yer alan sistem özelliklerini kullanan akıllı telefonların şimdi ise Razer Phone Gold Edition versiyonu duyuruldu. Yenilenmiş olan akıllı telefon serisi olarak karşımıza gelen Razer Phone Gold Edition serisinin nasıl farklar içerdiğine bakalım.

Razer Phone Gold Edition Değişikliklerle Gelmiyor?

Razer Phone Gold Edition versiyonu duyurulduğunda biraz daha güçlendirilmiş özel bir versiyon bekleniyordu. Fakat tanıtım sonrasında böyle bir durumun söz konusu olmadığını gördük. Telefonun sadece Çin Takvimi’ne göre Köpek Yılı olarak adlandırılan 2018 için hazırlandığı belirtiliyor. Bu nedenle yeni modelin bazı altın detaylarına yer verdiğini görüyoruz. Arka kapakta yer alan Razer logosu, altın motifleriyle süslenmiş durumda.

Razer Phone Gold Edition

Telefonun geri kalan tüm tasarımı ve tüm renkleri sabit tutulmuş. Yine tek renk siyah bir model söz konusu. Logo dışında önemli bir değişim yok. Razer Phone Gold Edition versiyonunun telefon dışında yenilikleri de var. Çin yılına göre hazırlanmış olan yeni kutularla beraber satışa sunulacak olan telefonların, kutu içerisinde de bazı sürpriz aksesuarlar barındırdığı ortaya çıktı. Bunun dışında hiçbir sistem özelliği ve tasarım değişmemekte hatırlatalım.

Razer Phone Gold Edition Fiyatı Ne Kadar?

Sınırlı stokla satıldığı için ulaşması zor bir model olması beklenen Razer Phone Gold Edition serisinin fiyatı da açıklandı. Fiyat 700 dolar olarak açıklanmış durumda. Ana modelden farklı bir fiyat söz konusu değil.

Önceki Haber: iPhone 7 Servis Yok Sorunu için Tamir Programı Başlatıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?