Oyun dünyasının en çok ses getiren yapımları arasında yer alan PUBG, hem konsol hem de bilgisayar platformları için en beğeni toplayan yapımlardan biri olarak dikkat çekti. Yayınlandığı andan bu yanan oyuncu sayısını arttırmaya devam eden oyunun, şimdi ise mobil versiyonu konuşulmaya devam ediyor. Hem iOS hem de Android işletim sistemi için yayınlanan PUBG Mobile oyunu da en az konsol ve bilgisayar platformları kadar ses getirmeyi başardı.

Fakat oyunun birçok eksiğinin de dikkat çektiğini söylemeden geçmeyelim. İşte bu açıkları kapatmak için PUBG Mobile oyununa sürekli olarak yeni güncellemeler gelmeye başladı.

PUBG Mobile Dil Desteği Geliştirildi

İlk ve en büyük sorun oyunun dil desteği kısmındaydı. İlk etapta sadece Çince desteğiyle çıkan oyun, ardından İngilizce desteğini almıştı. Şimdi ise PUBG Mobile yapımının aralarında Türkçe’nin de bulunduğu yeni bir dil güncellemesi aldığını görüyoruz.

PUBG Mobile

Dil desteği güncellemesi sonrasında birçok yeni dile destek veren oyunun, yeni güncellemeyle beraber bazı sistem sorunlarını da giderdiğini ekleyelim. Özellikle sunucu tabanlı olarak bazı iyileştirmeler sunulmuş durumda.

PUBG Mobile Hangi Dilleri Destekliyor?

Gelelim güncelleme sonrasında gelen dillere. Dediğimiz gibi başta Türkçe dil desteğinin artık mevcut olduğunu görüyoruz. Bunun dışında; Thai, Mandarin, Endonezce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Rusça, Portekizce gibi dillerde desteklenmeye başlandı. Açıkçası bu dillerin dışında yeni bir dil güncellemesi beklenmiyor. PUBG Mobile oyununu yeni diller için App Store ve Google Play Store mağazalarınızdan güncelleyebilirsiniz.

Önceki Haber: iOS 11.3 Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?