Pokemon Go’ya bu hafta 80 yeni pokemon ekleyen güncelleme geliyor

0
79
Pokemon GO Rehberi

Pokémon Go oyununa bu hafta Gold ve Silver oyunlardan 80’den fazla yeni  Johte Pokemon ekleniyor. Bunların hepsini Pokemon Go oynarken sokaklarda yakalamanız mümkün olacak. Yani ille de bu pokemonları üretmek için yumurtalar gerekmeyecek.

Niantic firmasının, bu uzun süredir beklenen güncellenmesinin yayınlanmasına sadece birkaç gün kaldı. Muhtemelen Pokemon Go güncellemesi bu hafta yayınlanacak.

 

Bu güncelleme ile eğitimcinin de görünümünü kişiselleştirebileniz mümkün. Bu konuda oyun size yeni seçenekler sunacak. Henüz yakalayamadığınız Pokemonların davranış tarzlarında da yeni fiziksel geliştirmeler de olacak.

PvP ve Takas Sistemi de geliyor

Bu özellik belki de en çok beklenen özellik. Bu güncellemede gelir mi bilmiyoruz ama gelen haberlere göre yakında Pokemon Go’ya takas sistemi de gelecek. Bu konuda kaynak doğrudan Niantic Ceo’su John Hanke.

John Hanke yaptığı son açıklamada, Takas sistemii ve Pvp sisteminin geliştirilmeye devam edildiğini, oyunda bu özelliği önümüzdeki güncellemelerden birisinde görebileceğimizi ifade etti.

 

 

Pokemon Go rekor kırmaya devam ediyor.

Pokemon Go, ilk çıktığı günden itibaren rekorları alt üst etti. Halen de bu durum devam ediyor. Pokemon Go mobil oyunlar arasında, gelir elde etme başarısı olarak açık ara önde diyebiliriz.

 

Candy Crush Saga oyunu 800 milyon dolar gelire 250 günde ulaşmıştı. Puzzle & Dragons oyununda ise bu süre 400 gündü. Clash of Clans oyunu ise 800 milyon dolar gelire 500 günde ulaştı. Bunlara karşılık Pokemon Go ise sadece 110 günde 800 milyon dolar gelir rakamına ulaşmayı başardı.

Ayrıca bakınız: Pokemon Go iOS indir

İLGİLİ HABER:  Pokemon Go SINIRSIZ POKEMON YAKALAMA HİLESİ!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?