Pokemon Go yeni duvar kağıtları

0
308
Zapdos by MrRedButcher Duvar Kağıdı

Duvar kağıtları önemlidir. Telefonunuza yeni bir görünüm verirler. Bazılarımız gömlek değiştirir gibi cihazlarımızın duvar kağıtlarını değiştiririz. Bazılarımız ise aylar hatta yıllarca aynı duvar kağıdını kullanır. Tabi bu da utanılacak birşey değil.

İyi bir duvar kağıdı, bize güzel anları hatırlatmalı. Bu anlar gelecekte de olabilir. Bazılarımız en sevdiğimiz filmleri, dizileri veya onların karakterlerini duvar kağıtlarında görmeyi sever. Ben Game Of Thrones duvar kağıtlarını hep sevmişimdir.  Sizlerin de sevdiğiniz duvar kağıtları yorum kısmından görmek isteriz açıkçası. Yeni şeyler görmek iyidir.

Şimdi bugün paylaşacağımız Pokemon Go temalı duvar kağıtlarına gelelim. Kota dostu olması açısından boyutlarını düşürerek konuya ekliyorum. Ama kaliteli sürümlerini alttaki linklerden indirebilirsiniz.

Şehirde Yaşayan Vahşi Pokemonlar Duvar Kağıdı

 

Pokemon duvar kağıtları 1
Pokemon duvar kağıtları 1

 

Ankara’da, İstanbul’da her yerde Pokemonlar yaşıyor. Tamam Kanto’da henüz 140 pokemonumuz var ama üzülmeye değmez değil mi?

Tam sürümü için tıklayınız.

 

Team Mystic Duvar Kağıdı

 

Pokemon Duvar Kağıdı 2
Pokemon Duvar Kağıdı 2

Gymlerde dövüşmeye uygun ve Level 5’e gelebilen oyuncuları alan 3 takım var.  Team Mystic, aka Blue Team ve Articuno’s Blizzard. Bunlardan Team Mystic’in hazırlamış olduğu takım duvar kağıdı.

Tam sürümü için tıklayınız.

Moltres by Tharalin (Team Valor) Duvar Kağıdı

 

FIRE AND BLOOD! Duvar Kağıdı
FIRE AND BLOOD! Duvar Kağıdı

Team Valor aşırı motive olmuş bir takım görünümünde. Güçlü olmaya odaklanıyorlar ve kendilerini de o şekilde tanımlıyorlar. Amblemleri Moltres kuşu. Yani Işıkların Efendisi

Tam sürümünü indirmek için tıklayınız.

 

Zapdos by MrRedButcher (Team Instinct) Duvar Kağıdı

 

Zapdos by MrRedButcher Duvar Kağıdı
Zapdos by MrRedButcher Duvar Kağıdı

Fırtınadan korunmak imkansız..

 

Evet. Instinct her ne kadar da Valor veya Mystic kadar popüler olmasa da, Resimdeki Zapdos’un dehşet saçmadığını söylemek zor. Bu efsanevi kuş her yerde olabilir.

 

Tam sürümünü indirmek için tıklayınız.

 

Entei Flat Design by ibeagra Duvar Kağıdı

 

İLGİLİ HABER:  Sınırlı Süre ile Ücretsiz 8 Kullanışlı iPhone ve iPad Uygulaması
Entei Flat Design by ibeagra Duvar Kağııd
Entei Flat Design by ibeagra Duvar Kağıdı

Şu sıralar Kanto’ya sıkışmışken, daha güzel daha geni Pokemon dünyasının geleceğini düşlüyoruz. Ve bu gelecek geldiği zaman, volkana tırmanıp, kendi Entei’mizi yakalayabileceğiz. Efsanevi Entei.

Tam sürümünü indirmek için tıklayınız.

 

Daha fazla Pokemon Duvar kağıdı indirmeniz için bir ipucu vereyim. Deviantart.com sitesinin arama kısmına “pokemon wall paper” yazarsanız, daha fazla Pokemon duvar kağıdına ulaşabilirsiniz.

Bugünlük bu kadar. Sizler de kendi duvar kağıtlarınızı paylaşın lütfen.

 

 

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?