Pokemon Go MEGA Hile ve Bonus 2 Tweak!

2
7224

Dün Pangu tüm iphone kullanıcılarını mutlu etti ve 9.2-9.3.3 Jailbreak yayınladı.

Jailbreakin çıkması telefonunuzda değişiklikler yapabileceğiniz gibi, oyunlarda küçük hileler, ücretli uygulamaları ücretsiz indirme tarzında çok farklı şeyler yapabilirsiniz. Jailbreak yapmak istiyorsanız buraya  tıklayarak jailbreak yapımını izleyebilirsiniz.

Son dönemde moda olmuş Pokemon Go oyununu da birçok tweak yayınlandı. Jailbreakli telefonlar için yayınlanan bu tweak size istediğiniz yere yürüme, koşma, ışınlanma, pokemonları görme, otomatik pokeball fırlatma gibi yüzlerce farklı seçenek sunuyor.

Videonun sonlarında AppleUzmanı site okurlarına özel 2 farklı tweak tanıtımı yapıyorum. Bu tweakler sayesinde telefonunuzun görünüşünü güzelleştirebilir, arkadaşlarınızın da ilgi kaynağı olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın!

Herkese bol tweakler!

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

2 YORUMLAR

  1. Brn indnitdim ama anlamadıgım sey farklı bir konuma atıyor farklı bir konuma gitmiş olsamda tekrar ilk konuma gidiyor benmi yapamadım yoksa öylemi ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?