Daha önce Pokemon Go’nun beta sürümünün iOS ‘da bazı ülkeler için yayınlandığını duyurmuştuk.

Bu konudaki haberimiz için;

Pokemon GO Hazırlıkları Tamam

 

 

Bugün gelen habere göre ise, Pokemon Go artık bazı ülkeler için yayınlandı. Ne yazık ki, bu ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor.

Pokemon Go, şimdilik Avustralya App Store mağazasında yayınlandı. 1-2 güne kadar da Amerika ve Japonya App Store mağazasında yayınlanacağı bildirildi.

 

Nintendo tarafından geliştirilen ve çizgi filmleri kadar oyunları da büyük ilgi gören Pokemon’nun yeni mobil oyunu Pokemon GO’nun hayranlarıyla ne zaman buluşacağı merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda ise Pokemon GO’nun temmuz ayı itibariyle sevenleriyle buluşacağı bildirildi.

Kısa bir süre sonra resmi olarak tanıtılıp kullanıcılara sunulması beklenen Pokemon GO’ya iOS ve Android platformları üzerinden ücretsiz ve oyun içi satın almalı bir şekilde ulaşılabilecek. Arttırılmış gerçekçilik adı verilen teknolojiden yararlanan Pokemon GO diğer mobil oyunlara oranla çok daha fazla gerçekçi bir oyun deneyimi sunacak. Ayrıca şimdiye kadar ki geliştirilen diğer Pokemon oyunlarına ve versiyonlarına göre oyun daha da geliştirilmiş durumda.

 

Pokemon Go nasıl bir oyun?

Bilmeyenler için Pokemon Go hakkında aşağıdaki videoyu izlemek faydalı olabilir.

 

Avustralyalı bir oyuncunun bugün paylaştığı Pokemon Go oyun görüntüsü:

 

 

Şu sıralar internetten Pokemon Go android apk olarak indirilebiliyor. Ama iOS app olarak henüz görünmüyor. iOS Pokemon Go için sitemizi takip edin.

 

İLGİLİ HABER:  iPhone Kamera Lensleri Önümüzdeki Sene Değişmeyebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?