Bazen sitemizde daha fazla XP kazanmanız ve daha yüksek levellere ulaşabilmeniz için Pokemon Go hileleri yayınlıyoruz.  Atamert sağolsun bu konuda çok iyi 🙂


Pokemon Go ANDROİD İÇİN 1.3.0 Hile Paketi Nasıl Yüklenir?

Pokemon GO 1.3.0 Hack (ŞUAN ÇALIŞAN TEK HİLE) JAILBREAKSİZ!

Pokemon Go Hilesi (IOS-Jailbreaksiz)

Pokemon Go SINIRSIZ POKEMON YAKALAMA HİLESİ!


Niantic ise getirdiği güncellemelerle bu hileleri geçersiz kılmak için herşeyi yapıyor. Şimdiye kadar Niantic, Pokemon Go oynarken hile yapan oyunculara geçici ban(ceza) veriyordu. Aldığımız yeni duyumlara göre Niantic Pokemon Go oyununda hile kullananlara geçici ban’dan daha fazla ceza vermeyi planlıyor.

“Your account was permanently terminated for violations of the Pokémon GO Terms of Service,” Niantic, Pokemon GO’nın FAQ (Sık sorulan sorular) sayfasında böyle diyor.  Gerçeğe aykırı konum, emülatör kullanımı, modifiye edilmiş yazılım kullanımı, gibi birçok izin verilmeyen kullanım yasak.

Geliştirici firma, Amaçlarının dürüst, eğlenceli ve yasal oyun tecrübesini herkese yaşatmak olduğunu söylerken, Oyun oynanış kalitesinin artırılması için çok çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Eğer Pokemon Go hesabınızın yanlış olarak banlandığını düşünüyorsanız, özel bir form kullanarak geliştiriciye gönderebiliyorsunuz.

Görüldüğü üzere, Pokemon Go’da süresiz banlansanız bile bir yeniden değerlendirme gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz formun sonucu ne olur, bunu Niantic nasıl ve ne kadar sürede değerlendirir bilinmez ama böyle bir şansınız da var. Bunu yapmak istemiyorsanızi, en kolay olanı, yeniden bir hesap oluşturmak ve hile yapmaya devam etmek. Tabii Niantic bu hileleri çözene kadar..

 

Pokemon Go hesabınız banlandıysa, bu formu kullanabilirsiniz: Pokemon Go Submit

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?