Pokemon GO 1.3.0 Hack (ŞUAN ÇALIŞAN TEK HİLE) JAILBREAKSİZ!

35
5620

Son güncellemesiyle bütün bot ve hile denebilicek 3. parti yazılımları devre dışı bırakan Pokemon Go, henüz Türkiye’de yayınlanmamasıyla birlikte bütün oyuncularını üzdü.

Fakat güncellemeyi yaptıktan sonra işte bu yöntem sayesinde;

 • Etrafınızdaki pokemonları görebilirsiniz
 • İstediğiniz konuma yürüyebilirsiniz
 • Joystick kullanarak hareket edebilirsiniz
 • Hızınızı arttırabilirsiniz

Ve bunun gibi birçok özelliği daha aktif edebilirsiniz!

Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza cydia impactor adlı yazılımı yükleyip size vereceğim linkteki dosyayı telefonunuza yüklemek, detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz!

cydia impactor : tıkla
hackli ipa dosyası : tıkla

Eğer henüz Pokemon Go 1.3.0 indirmediyseniz aşağıdaki konudan indirebilirsiniz:

Pokemon Go 1.3.0 İndir

İLGİLİ HABER:  POKEMON GO v1.3.1 TEK HİLE! HARİTADA YÜRÜME, SINIRSIZ POKEMON YAKALAMA

35 YORUMLAR

 1. ya emeğine sağlık şu işi en sade ve anlaşılır beceren sensin kardeş 🙂 Arkadaşım çıldırıyo andorid için bulamadı hiç hile onun içinde birşeyler hazırlarmısın çocuk sırf şu olay yüzünden apple almaya karar verdi 😀

 2. çok iyi ve kaliteli bi hile ama bi sorum var daha öncekinde uzakta ki pokemonları gösteriyodu artık göremiyoruz sadece çok yakındakiler gözüküyoru acaba çözme imkanımız var mı yada oyun içi bi ayar mı gerekiyor ?

  • Youtube yorumlarında birisi şöyle demiş:

   Yukarıya Iphone gelmiyenler için İtunesi kurmalı bilgisayarına kabloyla erişimi blutootu açarak kişisel erişim noktasını açarak sağlamalı daha sonra gelicektir yukarı.

 3. Bunda teleport yapamıyorum örneğin başka bir yere gitmek için karakteri yürütmem mi gerek? Bu konuda acil desteğinize ihtiyacım var. Ayrıca başka bir uygulamadan teleport yaptığımda tekrar burdan açtığımda konumu aynı kalmıyor. Bi çözümü yokmu sayın uzmanı yol gösterirseniz sevinirim.

 4. Hocam bilgisayar Hakkı’nda tecrübelerim var demek istediğinizi anladım video da ki onu en başta yaptım zaten ama malasef yine olmadı acaba 9.3.4 buna sebep olma gibi bir durum olabilir mi

 5. Cydia impecter a pokemon dosyasını getiriyorum ama almıyor üstüne bırakılmıyor oraya kadar herşey tmm telefonu filan görüyor ama almıyor telefonadan bir ayar mi yapmak lazim iphone 6s tşkler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?