PDF Expert 5 App Store’da Bu Hafta Ücretsiz

0
371

Apple App Store’da her hafta ücretli olan bir uygulamayı ücretsiz olarak indirilmesini sağlıyor. Bu haftanın ücretsiz uygulaması ise PDF Expert 5. App Store’da 9,99 Dolar değerinde satılan bu uygulama sayesinde PDF dosyalarını kolaylıkla düzenleyebileceksiniz.

PDF Expert 5 ile iPhone ve iPad ile PDF dosyalarını görüntüleyebilir, bu PDF dosyalarına kısa notlar ekleyebilir ya da var olan bir PDF dosyası üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Hatta PDF Expert 5 sayesinde PDF dosyalarının üzerine sesli notlarda bırakabilirsiniz. Böylece o dosyayı tekrar açtığınız zaman sesli notlarınıza ulaşabilirsiniz.

PDF Expert 5 sayesinde iPhone ve iPad’e indireceğiniz PDF dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz gibi, cloud üzerinde sakladığınız bir PDF dosyasına ulaşıp bu dosya üzerinde de değişiklikler yapabilirsiniz.

Ayrıca PDF Expert 5 iPad için özelleştirilmiş tasarımı sayesinde daha bir çok detaylı özelliğin kullanımına da izin veriyor. PDF Dosyalarıyla sık uğraşan, bu dosyalar ile düzenlemeler yapan Apple kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulama.

PDF Expert 5‘e ulaşmak için tıklayın ; https://itunes.apple.com/tr/app/pdf-expert-5-fill-forms-annotate/id743974925

 

İLGİLİ HABER:  iPhone X Nasıl? Kullanıcı Yorumları Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?