Patlayan İlk iPhone 7

Bilindiği gibi iPhone 7, Apple’ın son model amiral gemisi ve bu iPhone 7lerden biri henüz yeni alınmışken ve üstelik daha eve dahi gitmemişken patladı. İnternette paylaşılan patlayan iPhone 7 fotoğrafı ise ortalığı daha da karıştırdı.

Galaxy Note 7 de patlamış ve bu durum Samsung’u yeni telefonlar üretip piyasaya sürmeye kadar götürmüştü. Daha bu haberin etkisi geçmemişken şok edici bir haber de Apple cephesinden gelmiş oldu. iPhone 7 patladı.

Patlana Yeni iPhone 7

Habere göre, kullanıcının yeni almış olduğu mat siyah renkli iPhone 7, daha eve dahi ulaşamadan patladı. Haberdeki fotoğrafta sıkça rastlanılan yanmış bir telefon gözüküyor. Ancak bu sefer büyük bir fark var. Bu patlamış telefon Apple’ın son model ürünü olan iPhone 7.

An itibariyle durum hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Detaylar henüz netlik kazanmış değil. Ancak neler olduğuna dair büyük bir merak ve ilgi ortaya çıkınca, patlayan iPhone 7’nin sahibi olan kullanıcı bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Kullanıcı fabrika çıkışı ile teslimat sırasında bir yerde bir sıkıntının olmuş olabileceğini söyledi. Ancak genel olarak telefona bakıldığında kutunun çok az hasar aldığı görülmektedir.

Aynı Zamanda İlk iPhone 7

Bu cihaz, patlayan ilk iPhone 7 olarak kayıtlara geçti. Cihaz ile alakalı Apple henüz bir açıklama yapmış değil. Ancak firmadan konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?