Caviar, iPhone akıllı telefonları üzerinde yaptığı özel tasarımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Bir yandan eski seriler için özel tasarımları üzerinde çalışmalarına devam eden markanın bir yandan ise iPhone 11 akıllı telefonları için özel tasarımlar hazırlıyor. Daha önce gök taşı ile hazırlanmış olan özel bir model sunan markanın şimdi de Caviar Cyberphone isimli yeni bir akıllı telefon tasarımı duyuruldu.

Bu kez iPhone 11 akıllı telefonları ile Tesla Cybertruck tasarımı bir araya getirildi. Tesla’nın kısa süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği özel seri elektrikli pick-up modelinin benzersiz tasarımıyla iPhone 11 akıllı telefonları bir araya getirildi.

Caviar Cyberphone Nasıl Bir Tasarımla Geliyor?

Tesla’nın elektrikli pick-up modelinde çok farklı bir tasarım sunulmuştu. Markanın bu yönde bir tasarım sunmasının nedeni aracın tamamen çelikten üretilmesi olmuştu. Kurşuna kadar dayanıklılık sunan kasayla beraber tasarım konusunda farklı bir yapı sunulmuştu.

Bu yapıyı iPhone 11 akıllı telefonları ile birleştiren Caviar, yeni akıllı telefonlarında da benzer bir tasarım sunuyor. Caviar Cyberphone telefonu bu yönde ilginç bir tasarım yapısına sahip. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre telefonda titanyum gövdeye yer verilmekte.

Ekranda ve yan kısımlarda metal plakaların kullanıldığı telefon, darbelere karşı da tam olarak koruma sunuyor. Düşmelere ve dışarıdan gelecek olan etkilere karşı tam koruma sunan Caviar Cyberphone gövdesi istenildiği zaman stant haline de getirilebiliyor. Tamamen titanyumdan üretilen bir kapak kısmı ve telefondan oluşan setin fiyatı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Caviar Cyberphone

Bu arada markanın kamera kısmında yine benzeri bir düzenleme yaptığını da ekleyelim. Daha önce sunulan özel üretim akıllı telefonlarda da iPhone modelinin arka kamerası kısmında yer alan dikdörtgen alan kaldırılmış. Yine bu alan sıfırlanmış ve kasa ile tam uyum haline getirilmiş durumda.

Özel üretim Caviar Cyberphone serisinin toplamda 99 adet üretileceğini ekleyelim. Dediğimiz gibi fiyat konusunda bir açıklama yok ancak bu modelin fiyatının diğerlerine göre çok daha yüksek olması bekleniyor. Son olarak altın kaplama arka kapak sunulan seri 100 bin dolar fiyatla satışa çıkmıştı.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?