Özel Üretim iPhone 11 Pro Victory Diamond

0
198
iPhone 11 Pro Victory Diamond

Her ne kadar eleştiriler almış olsa da iPhone 11 Pro, bu sene en prestijli akıllı telefon modelleri arasında yer aldı. Tabii ki markanın bazı tercihleri eleştirileri biraz arttırdı ancak kullanıcıların yeni modellere ilgisi devam ediyor. Bu noktada eleştirileri ortadan kaldıracak özel modeller de ortaya çıkmıyor değil. Hemen her sene iPhone modelleri için özel üretimler yapan Caviar tarafından sunulan özel modeller, bu sene çok daha fazla dikkat çekti. Kısa bir süre önce marka tarafından yapılmış olan ve üzerinde uzay mekiği parçası sunulan serinin bir hayli dikkat çektiğini görmüştük.

Şimdi ise bir başka özel seri tanıtıldı. Bu kez iPhone 11 Pro Victory Diamond modellerinin tanıtımı yapıldı. Özel üretimi yapılan yeni akıllı telefonların, önemli bir değişikliği var. iPhone 11 Pro Victory Diamond modelinde çok eleştirilen kamera tasarımı değiştiriliyor.

iPhone 11 Pro Victory Diamond Fiyatı ile Dikkat Çekecek

iPhone 11 Pro Victory Diamond akıllı telefonlarının en büyük farkı, arka kısımda yer alan ve eleştirilerin hedefi haline gelen kamera alanını kaldırması. Bu kısma özel bir kaplamanın eklendiği yeni akıllı telefonların, kare şeklinde kamera alanını tamamen kaldırdığını sadece 3 arka kameranın görüntülendiğini görüyoruz.

Bu yönüyle tasarımın başarılı bulduğunu da eklemek gerekiyor. Özel üretim serinin altın kaplama olduğunu ve yine arka kapak kısmında da özel bir kaplama malzemesine yer verildiğini de görüyoruz. Haliyle fiyat kısmında da oldukça yüksek bir aralık sunuluyor.

Yeni akıllı telefonların fiyatı ana modele göre çok daha yüksek. Bu modelde 64 GB iPhone 11 Pro versiyonu ele alınıyor. Daha doğrusu başlangıç versiyonu bu.

Başlangıç versiyonu için istenen fiyat ise 4290 dolar olarak açıklandı. Eğer depolama alanı daha yüksek bir seri seçerseniz fiyat çok daha yüksek oluyor. Pro Max için hazırlanan özel modeli tercih ederseniz de 32000 dolar rakamına çıkan bir akıllı telefon görmek mümkün oluyor. Özel üretimlerin ne kadar tercih edileceği tartışılır ancak yine iPhone 11 Pro Victory Diamond modelinin de sınırlı sayıda geleceğini söylemek lazım.

İLGİLİ HABER:  Apple’dan Ardı Ardına İndirim Haberleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?