OS X 10.11 El Capitan Beta 3 Yayımlandı!

0
619

Apple bugün, yeni işletim sistemi OS X El Capitan’ın ikinci beta sürümünden bu yana geçen iki haftalık süreç sonrasında geliştiriciler için OS X 10.11 El Capitan’ın üçüncü beta sürümünü yayımladı.

Güncelleştirmeye, Mac App Store veya geliştirici merkezi üzerinden ulaşılabilir.

OS X El Capitan büyük ölçüde performans ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklanmış ve büyük ölçüde OS X Yosemite ile gelen özellikler üzerine inşaa edilmiş bir işletim sistemi. Arka planda El Capitan çok daha hızlı bir Mac için büyük yenilikleri beraberinde getiriyor.

Yeni işletim sistemi yeni yazı fontu ile birlikte, Safari’de sabitlenmiş sık kullanılan siteler özelliğini, yenilenen Mission Control özelliğini, aynı zamanda tam ekranda iki uygulamayı kullanabilmesini sunan bölünmüş ekran özelliği Split View’i, Spotlight için yeni derin işlevsellik özellikleri gibi pek çok yeni özelliği beraberinde sunuyor.

OS X 10.11 El Capitan şuanda kayıtlı geliştiriciler için kullanılabilir durumda ama Apple’ın söylemine göre Temmuz ayında beta sürümleri halka açık olarak sunulacak. Final sürümü ise bu sonbaharda yayımlanacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6S ve iPhone 6S Plus 16GB'lık Modelleriyle Gelecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?