OS X 10.10.3 Yosemite Beta 6 Yayınlandı

0
706

Apple geliştiriciler ve halka açık beta programındakiler için OS X 10.10.3 Yosemite Beta 6’yı yayınladı. 14D127a inşa numaralı yeni güncelleme Mac App Store, Mac Geliştirici Merkezi ve Yazılım güncellemesi yolları ile şuan da indirilebilir durumda.

OS X 10.10.3 Yosemite bir çok yeni özellik içeriyor. Özellikle kurtarma güvenilirliğini arttırmak için özel desteklemeler içeriyor. Aynı zamanda OS X Fotoğraflar uygulaması iCloud fotoğraf kütüphanesi ile entegre çalışarak oldukça güçlü hale getirilmiş. Artık fotoğraflar daha gelişmiş araçlar ve performans optimizasyonları ile hiç olmadıkları kadar profesyonel hale getirilebilecek.

OS X 10.10.3 yeni fotoğraf uygulamasının yanında; yeniden tasarlanmış emoji seçim menüsü, yeni emojiler, 2 adımlı Google doğrulama desteği ve büyük performans iyileştirmelerini içeriyor.

OS X 10.10.3 5. Beta ile OS X Fotoğraflar uygulaması için sadece iki küçük hata düzeltmesi vardı ve bugün yayınlanan güncelleme büyük olasılıkla benzer küçük değişiklikleri içeriyor. Biz 6. Betayı göz önüne aldığımızda OS X 10.10.3 şüphesiz tamamlanmaya yakın ve yakın gelecekte güncelleme herkese verilecek gibi duruyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?