OS X 10.10.3 Yosemite Beta 6 Yayınlandı

0
713

Apple geliştiriciler ve halka açık beta programındakiler için OS X 10.10.3 Yosemite Beta 6’yı yayınladı. 14D127a inşa numaralı yeni güncelleme Mac App Store, Mac Geliştirici Merkezi ve Yazılım güncellemesi yolları ile şuan da indirilebilir durumda.

OS X 10.10.3 Yosemite bir çok yeni özellik içeriyor. Özellikle kurtarma güvenilirliğini arttırmak için özel desteklemeler içeriyor. Aynı zamanda OS X Fotoğraflar uygulaması iCloud fotoğraf kütüphanesi ile entegre çalışarak oldukça güçlü hale getirilmiş. Artık fotoğraflar daha gelişmiş araçlar ve performans optimizasyonları ile hiç olmadıkları kadar profesyonel hale getirilebilecek.

OS X 10.10.3 yeni fotoğraf uygulamasının yanında; yeniden tasarlanmış emoji seçim menüsü, yeni emojiler, 2 adımlı Google doğrulama desteği ve büyük performans iyileştirmelerini içeriyor.

OS X 10.10.3 5. Beta ile OS X Fotoğraflar uygulaması için sadece iki küçük hata düzeltmesi vardı ve bugün yayınlanan güncelleme büyük olasılıkla benzer küçük değişiklikleri içeriyor. Biz 6. Betayı göz önüne aldığımızda OS X 10.10.3 şüphesiz tamamlanmaya yakın ve yakın gelecekte güncelleme herkese verilecek gibi duruyor.

İLGİLİ HABER:  MacOS Sierra Güvenlik Açığı Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?