Önümüzdeki Hafta Apple’ın Tanıtması Beklenen Ürünler Hangileri?

0
44
Apple mart-etkinliği

Sürekli yeni bir teknoloji haberi ile gündeme gelmeye devam eden Apple’ın uzun süredir en çok merak edilen ürünleri arasında tablet serileri yer alıyor. Aslında çok daha erken tanıtılması beklenirken sürekli tanıtımı ertelenen tablet serisinin ne zaman tanıtılacağı bir yana dursun Apple’ın şimdilerde bir dizi yeni ürün tanıtımı yapacağı konuşuluyor.

Mart Ayının ortasında yapılması beklenen haliyle kısa süre sonra düzenleneceği düşünülen Apple etkinliğinde ise markanın birçok sürprize imza atacağı ortaya çıktı. Apple’a oldukça yakın kaynaklar tarafından ortaya atılan iddialara göre çok iddialı ürünlerle karşılaşılması bekleniyor. Peki Apple ne gibi yeni ürünleri tanıtacak?

Kırmızı iPhone 7 Akıllı Telefonları

Mart etkinliğine damgasını vuracak olan seri olarak kırmızı iPhone 7 serisi düşünülüyor. Kısa bir süre önce Apple’ın yeni renk seçenekleri sunacağının ortaya çıkması ile beraber konuşulan kırmızı renk seçeneğinin bu etkinlikle beraber tanıtılması bekleniyor. Kırmızı rengin siyah renk seçeneklerinde olduğu gibi parlak ve mat seçimlerinin bulunması fakat çizilmelere ve boya atmalarına karşın sağlamlaştırılmış olması gündemde. Renk dışında yeni seride değişen başka özellik ise beklenmemekte.

Apple mart etkinliği
Kırmızı iPhone 7 tanıtımı

Yeni Apple Watch Akıllı Saatleri

Beklentilerin aksine bir yandan da Apple’ın akıllı saatlerini yenileyeceği ve yeni modelleri de bu etkinlikte tanıtacağı düşünülüyor. Muhtemelen şarj sistemlerinde değişiklikler olacağı beklentisi olan yeni seri Apple Watch akıllı saatlerinde yeni modelleri mi göreceğiz yoksa akıllı saatlerin tasarım ve özellik bakımından yenilenmiş yüzünü mü göreceğiz bunun için etkinliği beklemek gerekecek.

Yeni iPad Serileri

Etkinliğin ana ürününün ise yeni seri tabletler olması bekleniyor. Apple’ın amiral gemisi modeli olan iPad tabletlerinin yeni versiyonlarının tanıtılacağı düşünülen tablet tanıtımında tabi ki öne çıkacak seri ise yeni amiral gemisi olan 10.5 inçlik tablet olacak. Bu tablet serisinin ne gibi özelliklere sahip olacağı ise etkinlikte netlik kazanacak. Fakat kaynaklara göre Apple’ın şu an için yeni tablet serilerini teste başladığı belirtiliyor.

Apple yeni seriler
Apple yeni ürünler

Etkinlik Ne Zaman?

Tüm bu ürünleri ile beraber teknoloji dünyasında markanın bir kez daha ses getirmesini sağlayacak olan etkinliğin ise haftaya yapılacağı iddiaları var. Apple’ın bu iddiaları yalanlamaması da etkinliğin öne çıkmasının ana nedeni.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?